ДАБІ склала протоколи на забудовників біля кінотеатру Котляревського та Універсаму

1

3 квітня фахівці Державної архітектурно-будівельної інспекції склали протоколи про незаконну забудову у відповідь на скарги ініціативної групи полтавців. Нагадаємо, мова йде про добудову до кінотеатру імені Івана Котляревського (Соборності, 31) і вкриту фундаментом ділянку за адресою Івана Мазепи, 45. 

ДАБІ склала протоколи на забудовників біля кінотеатру Котляревського та Універсаму

ДАБІ склала протоколи на забудовників біля кінотеатру Котляревського та Універсаму

Я – не я, і хата не моя

Будівельний майданчик біля Універсаму (чиї частини кілька разів демонтували активісти) – як виявилося, справа рук ФОП Яремчука.

– 31.03.2017 року до Департаменту з’явилася довірена особа ФОП Яремчука А.В. – Знаменський С.А. з поясненнями щодо будівництва об’єкта по вул. І. Мазепи, 45 в м. Полтаві. У присутності Знаменського С.А. на ФОП Яремчук А.В. складено протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності …, видано припис “про зупинення підготовчих та будівельних робіт…” та припис “про усунення правопорушення вимог законодавства…”.

Витяг із відповіді на скаргу

111

Нагадаємо, на місці подій 30 березня Сергій Знаменський зазначив, що ФОП Яремчук не відповідає за забудову, і показав паспорти прив’язки. До речі, згідно з документами, ФОП Яремчуку дали дозвіл на встановлення трьох павільйонів. Проте в його паспорті прив’язки на схемі зазначені й 6 павільйонів ФОП Бараннікової. Відповідно, її документи мають ідентичну схему.

zXTy1bbREfg

А паспорт прив’язки для ФОП Хоменко – фіксує лише два павільйони (на які дано дозвіл), проте вигляд споруд ідентичний.

B9FWPNwzk2E

Капітальне розширення

Забудовник-порушник за адресою вул. Соборності, 31 – ТОВ “Старнайт”. Ця компанія орендує приміщення колишнього кінотетру для концертної зали “Versal”, літнього майданчика та кафе-бару “Граммофон”. За це підприємці платили щомісяця (за інформацією Управління майном комунальної власності міста за 2016 рік) близько 270 тисяч гривень. Один із власників ТОВ “Старнайт” – Олександр Калуцький – пов’язаний також із нічними клубами “Робін Гуд”, “Спайдер”, низкою торговельних павільйонів міста.

Добудова до кінотеатру

Добудова до кінотеатру

Добудова до тильної частини правого крила кінотеатру, як засвідчив інспектор, є незаконною.

– У період з 27.03.17 – 31.03.17 було проведено позапланову перевірку, під час якої встановлено, що ТОВ “Старнайт” самочинно виконуються будівельні роботи з реконструкції нежитлових приміщень пам’ятки архітектури національного значення … без документу, який дає право на виконання будівельних робіт, що є порушенням ч.1 ст.34 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”.

ДАБІ

222

До слова, перша частина згаданої статті визначає умови отримання права на виконання будівельних робіт.

Згідно з нею, замовник має право виконувати будівельні роботи після:

  1. Подання замовником повідомлення про початок виконання будівельних робіт відповідному органу державного архітектурно-будівельного контролю – щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, які не потребують реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт або отримання дозволу на виконання будівельних робіт згідно з переліком об’єктів будівництва, затвердженим Кабінетом Міністрів України. Форма повідомлення про початок виконання будівельних робіт та порядок його подання визначаються Кабінетом Міністрів України;
  2. Реєстрації органом державного архітектурно-будівельного контролю декларації про початок виконання будівельних робіт – щодо об’єктів будівництва, що належать до I-III категорій складності;
  3. Видачі замовнику органом державного архітектурно-будівельного контролю дозволу на виконання будівельних робіт – щодо об’єктів будівництва, що належать до IV і V категорій складності.

Тепер забудовники мають припинити роботи і за бажанням оскаржити складені протоколи та приписи в судовому порядку.

Коментувати

1 Коментар
Я тут живу
• 20:36 | 05 квітня 2017

ну а чем в итоге все заканчивается ? мне за вечер 4 человека уже сказало не идти через Злате мисто ибо там 7 людей были искалечены :) я в шоке, бабки правят миром, видел фотку с 23го сентября…что то ярко горело…. фух карма есть, это я вам пидарасы, бизнесмены, депутаты и прочие душевные пидорасы ) вы свое получите ) ваш маркетинг, сборища “неподкупленых” активистов и прочая хуита для наивного быдла которую вы так четко разыгрываете просто рано или поздно обернеться большим взбухшим хуем к вашей жопе… ЭТО КАРМА. аж мнтересно стало, пройдусь сегодня через центр, почему блять обычные люди боятся идти через центр изза ваших муток ? нужно что бы каждого вашего ребенка отпиздили до реанимации, или хуже… ну вы поняли о чем я… тогда вы поймете сука что такое блять провокация и что такое последствия…. аминь нахуй….йобанный вавилон это то куда мы все идем….

Відповіcти
22 березня 2018