Чинний нардеп та політик-підприємець хочуть балотуватися по 147 виборчому округу

На Полтавщині ще двоє кандидатів у народні депутати оголосили про наміри балотуватися по 147-му ОВО. Зазначимо, наразі ЦВК зареєструвала лише 16 кандидатів по 7 округах області.

Чинний нардеп та політик-підприємець подались у нардепи

Вчора про подачу документів до ЦВК заявив Євгеній Мартосенко, який очолює обласний осередок «Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість». З його слів, він балотуватиметься по 147 ОВО. З відкритих джерел відомо, що Мартосенко є комерційним директором та членом наглядової ради ТОВ «НВП «Полтавський вентиляторний завод» та членом ГО «Антикорупційний рух в Полтавській області».

— Друзі, тепер я офіційно кандидат у народні депутати України по 147 округу. Мені 39 років, я народився в Опішні, ніколи не був у владі і нікуди не балотувався. Більше 10 років займаюсь промисловим виробництвом. Разом зі своїм трудовим колективом ми щодня працюємо, розвиваючи промисловість на Полтавщині, створюючи робочі місця і своєю працею годуючи родини. Зараз промисловість знищена і багато людей, не маючи роботи, вимушені їхати на заробітки за кордон. Рік тому я разом зі своєю командою та фахівцями розробили зміни до законів, які б допомогли підняти промисловість з колін та створити нові робочі місця з високими зарплатами, — пише Мартосенко.

Іншим кандидатом по 147 ОВО став чинний нардеп Олег Кулініч , який є членом партії «Відродження». Зазначимо, у різні роки політик перебував у лавах «Партії регіонів» та ВО «Батьківщина». З відкритих джерел відомо, що Кулініч очолює обласний осередок партії «Відродження» а також є засновником БО «Фундація соціально-правового захисту населення «Чинність закону» та ПП «Зіньківземпроект».

— Йду на вибори, бо відчуваю реальну підтримку людей. І не просто в цифрах соціології, а під час зустрічей і спілкування з громадами міст та сіл, — заявив Олег Кулініч.

Зазначимо, станом на 16:00 18 червня 2019 року на сайті ЦВК відсутня інформація щодо обох кандидатів.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Та цього року балотують всі,кому схотілося і бабусі, і охоронці, і спортсмени…

2019-06-18
Оксана
Відповіcти
0

Удачі їм! Хай все вдаєсться. Хай отримають достатньо голосів та підтримку оточуючих.

2019-06-18
Лілія
Відповіcти
0

А чого лише 16, а скільки вважаться нормою?

2019-06-18
Рита
Відповіcти
0

3,3-5,5

2019-06-18
Зайко-побігайко
0

Останні новини:

Читайте також: