Чи причетний Ігор Коломойський до можливої зупинки вильотів з аеропорту «Полтава»?

Баришівський райсуд призупинив ліцензію компанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів авіатранспортом. Відповідно компанія наразі не має права здійснювати польоти.

Ігор Коломойський причетний до можливої зупинки вильотів з аеропорту Полтава

Саме SkyUp Airlines здійснював перевезення пасажирів з аеропорту «Полтава». Посередником же у цій справі виступив скандальний туроператор JoinUP. Власниками обох компаній є Тетяна та Юрій Альби. Виходячи з зазначеної інформації, всі вильоти з аеропорту «Полтава» повинні зупинитись на невизначений термін.

У рішенні суду йдеться про нібито системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки з боку авіакомпанії.

Наразі у SkyUp Airlines вже заявили, що оскаржують ухвалу суду.

— 4 червня 2019 роки ми дізналися про визначення Баришівського суду Київської області, яким вищезгаданий суд призупиняє дію ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines. Вважаємо, що це визначення не може бути юридичним документом у розумінні правової демократичної європейської держави, — повідомили в авіакомпанії.

Також у авіакомпанії зазначили, що людина, за скаргою якої оформлено ухвалу, взагалі не користувалась послугами компанії.

Вчора ми звернулись до туроператора JoinUP за коментарями з цього приводу, проте PR-відділ так і не надав жодної відповіді у зазначений термін, попри обіцянки відповісти зранку. На сайті ж пізніше опублікували офіційну версію компанії.

— Найближчим часом ухвала має бути переглянута в апеляційному порядку, оскільки вона не має під собою жодних законних підстав. Крім того, суд даної інстанції не мав права виносити ухвалу щодо призупинення дії ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом, оскільки регуляторами у сфері авіаперевезень є Міністерство інфраструктури України та Державіаслужба України, — повідомляє JoinUP.

У компанії також заявляють, що «ухвала ніяк не впливає на господарську діяльність компанії, а є лише наслідком недобросовісної конкуренції».

— SkyUp Airlines працює у звичайному режимі, всі рейси виконуються відповідно до заявленого розкладу, — йдеться на сайті туроператора.

Відповідно до даних порталу «Судова влада України», позивачем по справі виступила Пасенко Оксана Анатоліївна. Також звідти відомо, що справу направили на апеляцію ще 7 червня.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці заявив, що рішення місцевого суду незаконне через те, що він не мав права розглядати справу про призупинення ліцензії.

— Поки я міністр інфраструктури, SkyUp буде літати і компанії нічого не загрожує. Всі пасажири можуть бути впевнені, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги і ніякі політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток, — заявив Омелян.

Він також прозоро натякнув на причетність до цієї справи Ігоря Коломойського, якого пов’язують з МАУ.

Володимир Зеленський, наберіть відомий номер і запитайте: «wtf is going on?”. І одразу можете запитати, коли до Дніпра буде літати дешево. І більше ніколи за цим номером не дзвоніть, — дописав Омелян.

Причетність МАУ до скандалу з SkyUp стає ймовірною, якщо проглянути фінзвіти першої за останні кілька років. При вартості квитків близько 4-5 тисяч грн компанія запускає напівпорожні літаки, тоді як лоукостери дозволяють собі тримати ціни на рівні 500-900 грн (наприклад на рейсах Київ-Одеса та Київ-Львів).

Зазначимо, нещодавно стало відомо, що МАУ заборгувало державі 476 мільйонів гривень за послуги з авіанавігації літаків.

Що ж до самого розкладу компанії JoinUP, то на сайті присутнє «онлайн-табло», де відображено поточні та заплановані рейси туроператора. Звідти ж стає відомо, що завтра до аеропорту «Полтава» повинен прибути рейс з Анталії. Щоправда у якості перевізника на сайті зазначається «Bukovyna Airlines», на яку взагалі не розповсюджується дія ухвали. Тож поки полтавським туристам нічого не загрожує.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Війни і конкуренція на всіх рівнях, а страждає хто – народ.

2019-06-12
Інна
Відповіcти
0

Сподіваємося, що ще політаємо!

2019-06-12
Марія
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: