«Чому не на робочому місці?». Коментар заступника мера Полтави та думка протестувальника стосовно блокування Ради

0

Заступник міського голови Полтави Віталій Нікіпелов вважає, що дії протестувальників, які зранку не пускають працівників виконкому на робочі місця, матимуть певні правові наслідки. У той же час активісти «Штабу Супротиву» апелюють до мера, задаючи йому риторичне питання, ставлячи у соцмережах хештег: #чомуненаробочомумісці?

«Чому не на робочому місці». Коментар заступника мера Полтави та думка протестувальника стосовно блокування Ради

«Чому не на робочому місці». Коментар заступника мера Полтави та думка протестувальника стосовно блокування Ради

 – Це блокада міської ради. Це вплине на життя міста. Люди вважають, що вони таким чином хочуть висловити свою позицію. Хай вважають, але це доволі радикально з їх сторони. Я вважаю, що в цьому є перешкоджання нормальній роботі органу, це блокада міської ради. Вона може мати певні правові наслідки, – говорить Нікіпелов.

Нікіпелов

Віталій Нікіпелов каже, що незважаючи на дії протестувальників, він може працювати, бо очолює певні інстанції, які знаходяться за межами основної будівлі Ради:

 – У мене є підрозділи, які знаходяться за межами основного приміщення. Це управління реєстрації нерухомості, наприклад. Є робота призовної комісії, в якій працюю. Я то працюватиму, мені є що робити і за межами будівлі міськвиконкому. Але що робити тим, чиє робоче місце тут. Це достатньо складна проблема, з правової точки зору, – сказав Нікіпелов.

Активісти «Штабу Супротиву» продовжують залишатися на своїх позиціях і не пускають до Ради нікого з працівників, окрім прибиральниць та диспетчерської служби.

Активіст Артем Павлов навіть вигадав тег – #чомуненаробочомумісці? Це питання він адресує на адресу міського голови:

 – Зараз хочеться процитувати Олександра Мамая. Його улюблена фраза – «де ви працюєте і чому ви не на робочому місці?» Він полюбляє задавати це питання іншим. Одного разу я приходив на сесію міськради, щоби висловити свою позицію на захист прав учасників АТО. Тоді він запитав мене де я працюю і чому я не на робочому місці. Але в той момент у мене була відпустка. Я повернувся з фронту, мав відпочити кілька днів вдома, побути з рідними. І от зараз чимало активних громадян міста хочуть запитати це в нього. Тож і я запитуюся: «де ви працюєте і чому ви не на робочому місці?»  Це неправильно, що мер не перебуває на робочому місці в робочий час, – говорить Артем Павлов, активіст «Штабу Супротиву».

Артем Павлов

Наразі активісти продовжують чекати міського голову і запевняють, що як тільки Мамай прийде до громади і сяде за стіл переговорів, то всі працівники виконкому зможуть працювати у звичному для них режимі.

Коментувати

17 березня 2018
16 березня 2018