«Чому не на робочому місці?». Коментар заступника мера Полтави та думка протестувальника стосовно блокування Ради

Заступник міського голови Полтави Віталій Нікіпелов вважає, що дії протестувальників, які зранку не пускають працівників виконкому на робочі місця, матимуть певні правові наслідки. У той же час активісти «Штабу Супротиву» апелюють до мера, задаючи йому риторичне питання, ставлячи у соцмережах хештег: #чомуненаробочомумісці?

«Чому не на робочому місці». Коментар заступника мера Полтави та думка протестувальника стосовно блокування Ради

«Чому не на робочому місці». Коментар заступника мера Полтави та думка протестувальника стосовно блокування Ради

– Це блокада міської ради. Це вплине на життя міста. Люди вважають, що вони таким чином хочуть висловити свою позицію. Хай вважають, але це доволі радикально з їх сторони. Я вважаю, що в цьому є перешкоджання нормальній роботі органу, це блокада міської ради. Вона може мати певні правові наслідки, – говорить Нікіпелов.

Нікіпелов

Віталій Нікіпелов каже, що незважаючи на дії протестувальників, він може працювати, бо очолює певні інстанції, які знаходяться за межами основної будівлі Ради:

– У мене є підрозділи, які знаходяться за межами основного приміщення. Це управління реєстрації нерухомості, наприклад. Є робота призовної комісії, в якій працюю. Я то працюватиму, мені є що робити і за межами будівлі міськвиконкому. Але що робити тим, чиє робоче місце тут. Це достатньо складна проблема, з правової точки зору, – сказав Нікіпелов.

Активісти «Штабу Супротиву» продовжують залишатися на своїх позиціях і не пускають до Ради нікого з працівників, окрім прибиральниць та диспетчерської служби.

Активіст Артем Павлов навіть вигадав тег – #чомуненаробочомумісці? Це питання він адресує на адресу міського голови:

– Зараз хочеться процитувати Олександра Мамая. Його улюблена фраза – «де ви працюєте і чому ви не на робочому місці?» Він полюбляє задавати це питання іншим. Одного разу я приходив на сесію міськради, щоби висловити свою позицію на захист прав учасників АТО. Тоді він запитав мене де я працюю і чому я не на робочому місці. Але в той момент у мене була відпустка. Я повернувся з фронту, мав відпочити кілька днів вдома, побути з рідними. І от зараз чимало активних громадян міста хочуть запитати це в нього. Тож і я запитуюся: «де ви працюєте і чому ви не на робочому місці?» Це неправильно, що мер не перебуває на робочому місці в робочий час, – говорить Артем Павлов, активіст «Штабу Супротиву».

Артем Павлов

Наразі активісти продовжують чекати міського голову і запевняють, що як тільки Мамай прийде до громади і сяде за стіл переговорів, то всі працівники виконкому зможуть працювати у звичному для них режимі.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: