Чоловік, який напав на пенсіонерку, отримав додаткове покарання

0

За апеляційною скаргою прокуратури Апеляційний скасував вирок, у частині призначеного покарання чоловіку, який 2 роки тому з метою заволодіння майном напав на пенсіонерку.

Чоловік, який напав на пенсіонерку отримав, додаткове покарання

Чоловік, який напав на пенсіонерку, отримав додаткове покарання

Про це повідомив прокурор відділу підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури Полтавської області Артем Пархоменко, пише прес-служба прокуратури Полтавської області.

– Урахувавши, що обвинувачений вчинив злочин у період умовно-дострокового звільнення, суд першої інстанції приєднав до призначеного покарання не відбуту частину за попереднім вироком, остаточно засудивши нападника до 11 років та 10 місяців позбавлення волі. Проте, суд помилився, не врахувавши як обставину, що обтяжує покарання, рецидиву злочинів. Доводи прокурора щодо неправильного застосування закону України про кримінальну відповідальність суд вищої інстанції взяв до уваги й призначив окрім основного покарання ще й додаткове – конфіскацію всього особистого майна.

Артем Пархоменко

Обставини справи: у листопаді 2015 року о 5-й ранку поблизу загальноосвітньої школи № 23 у Полтаві, побачивши жінку похилого віку, злочинець наблизився до неї й вдарив кулаком по голові. Потім завдав удари скляною пляшкою. Коли потерпіла втратила рівновагу і впала на асфальт, нападник почав бити її ногами. Завдавши тілесні ушкодження у вигляді струсу головного мозку, гематом м’яких тканин обличчя, саден, вибивши кілька зубів, він заволодів пакетом пенсіонерки, в якому знаходилися її особисті речі на загальну суму понад 1,5 тис. грн, та втік. Побита повернулася додому, її рідні викликали правоохоронців.

Довідково: на момент скоєння злочину чоловік мав не зняту та непогашену судимість за вчинення умисних особливо тяжких злочинів. Тож його засудили за ч. 2 ст. 187 КК України, тобто за  розбій, вчинений особою, яка раніше вчинила розбій.

Нагадаємо, нещодавно на Полтавщині розкрили розбійний напад на 82-річну пенсіонерку.

20 травня 2018
19 травня 2018