Чоловік намагався продати крадене на сайті оголошень

0

До полтавських правоохоронців звернулась 32-річна жінка, вона повідомила, що з її автомобіля викрали шини та титанові диски, загальна вартість яких приблизно 80 тисяч гривень.

PM840image002

Фото: pl.npu.gov.ua

Першочергові оперативні заходи не дали бажаного результату і правоохоронці вирішили здійснити моніторинг найпопулярніших сайтів безкоштовних оголошень.

Увагу правоохоронців привернуло оголошення про продаж легкосплавних дисків та шин, схожих на нещодавно викрадені, але за значно заниженою ціною, – розповів Віктор Сербин, начальник Полтавського відділу поліції. – Поліцейські під видом потенційних покупців зателефонували продавцю та призначили зустріч. У зазначеному місці на них чекав 18-річний юнак, який у скоєнні злочину зізнався.

PM623image001

Фото: pl.npu.gov.ua

Злочинцем виявився раніше не судимий юнак, мешканець села, що неподалік від Полтави. Він розповів, що гостював у знайомої і помітив припарковану автівку Mazda CX-7. Хлопець розкоплектував автомобіль і намагався збути крадене через Інтернет.

За фактом злочину відкрите кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Хлопцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.

Юлія Злепко

Коментувати

22 березня 2018