#Числа. З Полтавського обласного збірного пункту до лав ЗСУ планують відправити близько 575 призовників

0

З  1-го квітня 2018 року з Полтавського обласного збірного пункту до лав ЗСУ заплановано відправити близько  575 призовників.

ЗСУ

Про це йдеться на сайті Полтавської ОДА.

З 1-го квітня 2018 року з Полтавського обласного збірного пункту до військ планується направити орієнтовно 575 призовників, які будуть проходити службу в елітних військах Збройних Сил України, зокрема Повітряних, частин Головного управління зв’язку, військово-морських сил Збройних Сил України, частин оперативного призначення Національної гвардії України, а також на інших полігонах і навчальних центрах ЗСУ.

Протягом 12 чи 18 місяців основним завданням призовників буде оволодіння озброєнням та технікою. У зону проведення АТО призовники направлятися не будуть.

На засіданні наголосили, що якщо призовнику за будь-яких обставин не дійшла повістка і він не має права на відстрочку, необхідно самостійно прибути до військового комісаріату за місцем перебування на військового обліку для проходження призовної комісії. Питання призову, надання відстрочки приймається районною (міською) призовною комісією та регулюється Законом України “Про військовий обов’язок та військову службу”.

До призовників, які ухиляються від призову, будуть вжиті заходи адміністративної та кримінальної відповідальності.

19 жовтня 2018
18 жовтня 2018