#Числа. З початку року ДФС виявлили 2,5 тис. найманих осіб, які працювали неофіційно

Завдяки заходам податкового контролю було виявлено 2,5 тис. найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Крім цього, за перші 6 місяців 2017 року погашено заборгованість із заробітної плати у сумі 1 354,7 млн. грн., надійшло 152,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 466,9 млн. грн. єдиного внеску.

До органів прокуратури спрямовано матеріали щодо 40 юридичних осіб, які мали довготривалу заборгованість із виплати заробітної плати.

На засіданнях комісій та робочих груп при органах виконавчої влади заслухано понад 11,7 тис. працедавців, які нараховують заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня. За результатами проведеної роботи 10,8 тис. працедавців підвищили рівень заробітної плати. До бюджету додатково надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 29,4 млн. грн., єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – 36,3 млн. грн., військового збору – 2,3 млн. грн.

Для підвищення рівня заробітної плати працівниками контролюючих органів проведено індивідуальну роз’яснювальну роботу з працедавцями, за рахунок якої у січні – серпні цього року підвищили рівень виплат понад 27,5 тис. працедавців, до бюджету додатково надійшло майже 83 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

До органів прокуратури спрямовано матеріали та відомості щодо 352 підприємств, на яких виплата заробітної плати проводилась у розмірах нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

Обкладинка: Микита Колісник

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Да все сейчас работают или так, или на минималку и в конверте остальное получают. Страна вынуждает обманывать

2017-09-25
Жора
Відповіcти
0

Ніхто не хоче платити податки, як неочікувано.

2017-09-25
Олеся
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: