#Числа: близько 50 тис. грн зібрали волонтери фонду «Серце до серця» в 2017 році

0

11 квітня на Театральній площі відбувся благодійний концерт в рамках акції «Серце до серця». І хоча акцію продовжили до кінця квітня, організатори вже починають підбивати підсумки.

#Числа

#Числа

Благодійний фонд «Серце до серця» уже 12 років допомагає дитячим лікарням Полтавської області. Як розповіла Наталія Удовиченко-Чабан, регіональна представниця фонду, це лікарні міста Кременчука, Полтавська обласна та міська клінічна дитячі лікарні.

– За 12 років роботи ми закупили медичне обладнання для цих закладів на півтора мільйона гривень. Зараз сума зібраних коштів постійно росте. У Полтаві акція розпочалася 9 березня; її подовжили до 30 квітня. В інших містах вона тривала до 9 квітня.

Наталія Удовиченко-Чабан, представниця фонду «Серце до серця» в Полтавській області

Наталія Удовиченко-Чабан

Наталія Удовиченко-Чабан. Фото з соцмереж

За період акції організатори провели низку заходів.

– Подія найбільш незвичного формату – Благодійний тверк-батл. Ми не знали, як реагуватимуть журналісти і публіка, але одна з організаторок виявила ініціативу. Унаслідок вдалося зібрати 7 003 гривні. Вирішили наступного року повторити захід, – розповіла пані Наталія.

Також приїжджали з благодійним концертом відомі музиканти Ігор Завадський і родина Шутко. Гроші, зібрані на заході, – 9 050 гривень (квитки і скриньки волонтера).

Благодійний концерт Ігоря Завадського та родини Шутко. Фото з соцмереж

Благодійний концерт Ігоря Завадського та родини Шутко. Фото з соцмереж

Відбуваються заходи в ТРЦ «Київ». Організатори запрошують молодих виконавців, творчі колективи, які виступають на першому поверсі комплексу. Середня сума збору коштів із таких концертів – 1200 грн.

Загалом за основні дні (8-9 квітня) та з благодійного аукціону побачень вдалося зібрати 26 795 гривень. Деякі гроші ще доплачують.

– Від Великобагачанського району надійшло 8 400 гривень. Решетилівка відзвітувала, що має близько 4-х тисяч і продовжує збирати. За нашими підрахунками – загалом вдалося зібрати близько 50 тисяч гривень, а, може, і більше, тому що всіх даних з району ми ще не знаємо. Сподіваємося побити рекорд минулого року – 70 тисяч гривень.

Наталія Удовиченко-Чабан, представниця фонду «Серце до серця» в Полтавській області

Учасники заходу в ТРЦ "Київ". Фото з соцмереж

Учасники заходу в ТРЦ “Київ”. Фото з соцмереж

Цьогоріч на зібрані гроші організатори закупляють обладнання для Полтавської дитячої клінічної лікарні (офтальмологічне відділення).

– Ми бачимо результат. Обладнання не стоїть просто так, а дійсно допомагає. Бачимо батьків, які не можуть поїхати лікувати дітей в інші міста, де є сучасне обладнання, і отримують можливість отримати необхідну допомогу в Полтаві.

Наталія Удовиченко-Чабан, представниця фонду «Серце до серця» в Полтавській області

Організаторка розповіла, що попри зміну життєвих обставин, продовжує розвивати фонд в області. Багато навчається в волонтерів:

– Ти постійно заклопотаний, важливі проблеми вирішуєш. Але коли спілкуєшся з дітьми, то розумієш, що немає нічого важливішого, ніж їхнє здоров’я. Вони вчать бачити справжніх, бачити серце, бачити не меркантильні інтереси, а важливі речі, які ведуть тебе в житті та мотивують працювати в цьому напрямку.

Наталія Удовиченко-Чабан, представниця фонду «Серце до серця» в Полтавській області

Нагадуємо, рубрика #Числа знайомить із найцікавішими кількісними показниками Полтави й області.

Інфографіка: Рузанна Давітян

Коментувати

21 березня 2018