#Числа. 300 000 гривень отримали бюджети сільських рад області за проведення земельних торгів з початку квітня

#Числа

#Числа

За проведення земельних торгів з початку квітня до бюджету сільських рад надійшло майже 300 тисяч гривень – повідомляє прес-служба ОДА.

4-го квітня 2017 року на земельних торгах аграрії придбали права оренди на 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться на території Диканського та Полтавського районів. Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 55 гектарів; їх використовуватимуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

– У результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільської ради щорічно буде надходити орендна плата у розмірі 292 тис. гривень, тобто 31,16 % , 24,72% , та 8,6% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Людмила Остапенко, заступниця начальника головного управління Держгеокадастру у Полтавській області

Довідково: Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України.

Рубрика #Числа знайомить із найцікавішими кількісними показниками Полтави й області.

Інфографіка: Рузанна Давітян

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: