#Числа: 141 млн грн – очікувана вартість нового тендера Управління ЖКГ на поточний ремонт доріг і тротуарів Полтави

0

#Числа

#Числа

Тендер оголошений 23 березня. Насправді, попередня закупівля, опублікована 17 лютого, мала таку ж очікувану вартість, але тендерний комітет відхилив документацію двох учасників –  ПАТ «УМБ № 23» та ПП «Будгарант-7».

Пропозиції підприємств відхилені у зв’язку з невідповідністю наданої електронної гарантії, оскільки в ній зазначений строк дії договору, але не строк дії самої електронної гарантії (страхового полісу).

– Строк дії гарантії за страховим полісом №87 та умов Договору добровільного страхування фінансових ризиків настає не раніше ніж через 120 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Тоді як тендерною документацією вимагалося, що строк дії гарантії повинен становити 120 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій, що не відповідає умовам тендерної документації.

Витяг із протоколу розгляду тендерних пропозицій

Страхові поліси, надані харківським підприємствам різними страховими компаніями, мають схожі ознаки – адресу реєстрації.

1аа 2аа

До слова, з 2015 року ПП «Будгарант-7» і УЖКГ уклали договорів на 359,93 млн грн. За сім років, окрім доріг Полтави, підприємство займалося лише капітальним ремонтом приміщення філії Харківського обласного «Ощадбанку».

Аукціон має відбутися 30 травня. Нагадаємо, нещодавно з проблеми ремонту дорг відбувся круглий стіл з представниками громадськості, патрульної поліції та Костянтином Мальком, заступником начальника УЖКГ і головою тендерного комітету. Тоді чиновник зазначив, що тендер оголошений, і впродовж весни ремонт найбільш пробемних зон буде виконано. Тепер, очевидно, вказані роботи почнуться не раніше літа. Доти ремонт виконуватимуть за нинішнім договором працівники ПП «Будгарант-7».

Нагадуємо, рубрика #Числа знайомить із найцікавішими кількісними показниками Полтави й області.

Інфографіка: Рузанна Давітян

Коментувати

19 березня 2018