Чим відомий новий народний депутат від Полтавщини

Центральна виборча комісія на своєму засіданні зареєструвала трьох народних депутатів, які були обрані на проміжних парламентських виборах до Верховної Ради 17 липня. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

УНІАН

УНІАН

Зареєстровані нардепами Віктор Шевченко (ОВО №85 у Івано-Франківській області), Ірина Констанкевич (ОВО №23 у Волинській області) та Юрій Одарченко (ОВО №183 у Херсонській області).

Таким чином, залишаються незареєстрованими переможці ще 4-х округів – Максим Микитась, Руслан Богдан, Сергій Шахов і Тетяна Ричкова.

Нагадуємо, що ЦВК остаточно визначила переможців на нещодавніх довиборах у парламент. Найдовше комісія рахувала голоси на 114 та 151 округах.

Руслан Богдан

Руслан Богдан

На Полтавщині 151 округ взяв Руслан Богдан.

Хоча у БПП вважали, що підтримка Тараса Кутового, для якого цей округ є базовим, допоможе самовисуванцю Олексію Рябоконю. Проте в результаті він зайняв другу сходинку, набравши на 5% менше голосів, ніж Богдан.

Руслан Богдан очолює Полтавську обласну організацію «Батьківщини». Він закінчив Київське Суворовське училище, потім здобув три вищі освіти: із фізичного виховання, економічну та за спеціальністю «геологія нафти та газу».

Цікаво, що Богдан до 2004-го року мав прізвище Мусієнко, повідомляє «Еспресо» У ЗМІ наявна інформація про кримінальне минуле новоспеченого нардепа, який мав кличку «Муся» та займався рекетом і кришуванням бізнесу.

У політику Богдан прийшов у 2005-му році, ставши членом партії «Реформи і порядок» Віктора Пинзеника. Наступного року партія злилася із «Батьківщиною». І вже на позачергових парламентських виборах Богдан стає нардепом по списку «БЮТ».

У квітні 2009 року трьох депутатів звинуватили у педофілії у таборі «Артек». В числі фігурантів скандалу опинився і Руслан Богдан. Варто відзначити, що тимчасова слідча комісія ВР ці звинувачення не підтвердила. Сам нардеп назвав такі закиди провокацією спрямованою на дискредитацію БЮТ напередодні президентських виборів.

Взимку 2011 року його разом із ще шістьма депутатами виключили із фракції через голосування за конституційні зміни в частині проведення парламентських та президентських виборів. Проте вже 3 липня Богдана повернули до лав політсили Юлії Тимошенко рішенням фракції.

Наступного разу в Раді він опинився 19 червня 2014 року, замінивши депутата Тетяну Слюз, яка очолила Державну казначейську службу. На позачергових парламентських виборах йшов по списку «Батьківщини», проте зняв свою кандидатуру ще до дня голосування. Очолював фракцію цієї партії у Полтавській облраді.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Чем известный? “Честностью” выборов 🙂

2016-07-30
Хром
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: