Чи бути Меморіалу замість стихійного ринку на площі Слави?

На сьогоднішній сесії міської ради, крім іншого, присутні обранці згадали про проблему стихійного ринку біля Південного вокзалу та недостойний вигляд площі біля воріт міста.

IMG_1995

– На воротах міста, точніше на площі Слави біля Південного вокзалу багато років функціонує стихійний ринок. Це явище ганебне, – розпочав свій виступ депутат міськради від «Самопомочі» Юрій Бойко.

Оскільки торгувати до Південного вокзалу приїздять бабусі зі своїми свіжими продуктами, то цей сиихійний ринок користується чималою популярністю. Тож депутат від «Самопомочі» озвучив актуальну, але не нову пропозицію: перенести це торжище.

IMG_1992

Юрій Бойко також продемонстрував міському голові та президії свіжі світлини, зроблені сьогодні зранку на площі Слави та архівні з 1942 року.

– Виявився дуже важливий нюанс – існує велика ймовірність того, що цей ринок, в буквальному розумінні, існує «на кістках» – поховань з часів другої світової війни. А достовірної інформації про винесення звідти залишків немає. Тому ми ймовірно скупляємося на кістках наших з вами родичів. Можливо є потреба зробити там меморіал поховання військовослужбовців Другої світової війни, – запропонував Юрій Бойко.

Тому депутат просить міську владу напередодні травневих свят і Дня примирення з розумінням поставиться до проблеми і дати протокольні доручення відповідним службами, аби провести роботи і навести там лад. Депутати від «Самопомочі», обіцяв, готові в цьому допомагати.

Міський голова на це зазначив: він та 3 чи 4 попередніх керівників міста не можуть вирішити питання стихійного ринку.

– Мені приємно, що ви цим переймаєтеся саме напередодні Дня примирення. Скажу вам більше: якби два мої діди знали, що нині коїться в країні, то вони б мене відлупцювали. А щодо кісток – по всій Полтаві можна знайти їх з часів Другої світової війни, – висловив думку Олександр Мамай.

IMG_2002

Секретар міськради Оксана Деркач зазначила, що надавати відповідне протокольне доручення не доречно, адже відповідні служби та профільний заступник голови Олексій Чепурко вже працюють над вирішенням цієї проблеми.

– Хотілося, щоб на майбутнє рекомендації щодо протокольних доручень звучали лише тоді, коли немає жодних дій з боку влади. Усі присутні прекрасно знаєте: відповідні доручення уже дані. Крім того КП «ПолтаваСервіс», заступник глави Чепурко та міська поліція вчиняють відповідні дії, і стосовно стихійного ринку, і стосовно благоустрою на площі Слави, – доповіла Оксана Деркач.

IMG_1946

Фото: Олег Журавльов

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Деркач хоть чем-то занимается вобще?

2016-04-27
Владимир
Відповіcти
0

Сделали бы там детскую площадку и то толку было бы больше

2016-04-27
Лавина Елена
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: