Чи буде новий директор у Кременчуцького військового ліцею?

11 липня комісія обласної ради з питань освіти, науки та культури не підтримала рішення про укладання трудового договору з колишнім начальником Кременчуцького військового ліцею Валерієм Марченко.

Колишній начальник Кременчуцького військового ліцею Валерій Марченко. Фото: kgtv.com.ua

Колишній начальник Кременчуцького військового ліцею Валерій Марченко. Фото: kgtv.com.ua

Раніше, 14 червня в приміщенні Полтавської облдержадміністрації відбулось засідання конкурсної комісії, мета якої — відібрати єдиного кандидата на посаду начальника Кременчуцького ліцею. Тоді на конкурс будо подано документи трьох кандидатур: Валерій Марченко, Володимир Поляков і Юрій Хмарук. Головним претендентом на посаду — є теперішній начальник Валерій Марченко.

Пізніше активісти міста виступили проти цього рішення та закликали комісію заново переглянути кандидатури і працювати відкрито. Адже останнього разу, засідання хоч і транслювалось он-лайн – голосування проходило в закритому режимі.

Галина Власюк, заступник директора Департаменту освіти і науки, зазначає:

– Ця людина пройшла конкрусний відбір, значить до неї є довіра. Було три кандидатури на це місце. Як бачимо, перевагу надали Валерію Марченко. Я не можу сказати як я ставлюсь до цього, адже є результати голосування з яких можна зробити висновок.

11 липня комісія обласної ради з питань освіти, науки та культури розглянула додаткове питання «Про укладання трудового контракту з начальником Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради, що пройшов конкурсний відбір». Члени комісії висловили своє обурення щодо Марченка й не підтримали рішення про укладання трудового договору з ним.

Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської обласної ради проти кандидатури Валерія Марченка:

– Вважаю, що керувати таким закладом має людина більш компетентна. Адже не одноразово у цьому закладі були перевірки, які фіксували порушення стосовно умов проживання, харчування. Був випадок, коли в руках одного з курсантів загорівся запал від гранати. Людина не цікавиться долею випускників, підтримує роботу на території ліцею УПЦ Московського патріархату тощо. На найближчій сесії обласної ради я буду виступати категорично проти Валерія Марченка.

DSC00019

Зателефонувавши до помічника Валерія Марченка нам повідомили, що той зараз у відпустці і знаходиться поза межами міста, тому надати коментар стосовно даної ситуації не може.

Анатолій Ханко також зазначив, що на сесію планують приїхати близько 60 кременчуцьких бійців АТО, які теж проти даної кандидатури.

– Сподіваюсь, що облрада прислухається до наших слів. Розумію, що кінцеве рішення за нею.

Нагадаємо, що наступна сесія Полтавської обласної ради відбудеться 14 липня. Саме там вирішать хто буде новим директором Кременчуцького військового ліцею.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Как показывает практика, все эти коррупционнеры сидят на своих кормушках по 5 сроков

2017-07-12
Ник
Відповіcти
0

Замінити його треба людиною, яка ще не має досвіду у “темних” справах.

2017-07-12
Денис
Відповіcти
0

Обозлились на него вдруг. Наверное, взятку не дал

2017-07-12
Митя
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: