Трибуна

Незалежна преса Полтави
+13°

Чеснаков запевнив, що не кине «Ворсклу» в такий скрутний час

спорт 

Поки у футбольному клубі «Ворскла» вирішуються питання виплати заборгованостей по заробітній платні, а провідні гравці покидають команду, в колективі залишаються виконавці, які готові захищати кольори «зелено-білих» у такий скрутний час. Один із них – капітан Володимир Чеснаков.

Чеснаков запевнив, що не кине «Ворсклу» в такий скрутний час

Чеснаков запевнив, що не кине «Ворсклу» в такий скрутний час

 – Цей клуб зробив для мене все. Він дав мені все, що я маю. У таку скрутну хвилину, коли в команді не все гаразд, відбуваються зміни, кидати «Ворсклу» буде дуже не правильно з мого боку. «Ворскла» мій рідний клуб, і я лишаюся тут, – заявив Чеснаков у розмові з прес-аташе команди.

Гравець також відмітив, що він налаштований боротися за єврокубкові місця для «Ворскли».

 – Хочеться радувати вболівальників, працювати так, щоби ми перемагали, підіймалися вгору по турнірній таблиці та боролися за єврокубкові місця, – додає гравець.

Як писалося раніше, 10 січня футболісти «Ворскли» провели перший робочий день. Гравці зустрілися з керівництвом клубу та взялися до тренувань.

Не приїхали на збір такі гравці, як Непогодов, Санжар Турсунов. Ці футболісти вже не гратимуть за полтавську команду.

А от Голодюк, Дитятьєв та Кобахідзе мають незабаром прибути у розташування клубу. Хоча раніше й повідомлялося, що Кобахідзе близький до переходу в турецький клуб «Сівасспор».

Терміни орендних угод закінчилися в оборонця Андрія Пилявського (належить за контрактом казанському «Рубіну») і в нападників Артура Загорулька («Шахтар», Донецьк) та Дмитра Хльобаса («Динамо», Київ). Стосовно продовження співпраці з останніми двома, наразі триває переговорний процес між усіма зацікавленими сторонами.

Фото: Олег Дубина

Фото: Олег Дубина

Також нагадаємо, що найближчий тиждень команда працюватиме у Полтаві. 11 грудня футболісти пройдуть медичний огляд.

На 16 січня вже запланований перший цьогорічний спаринг. Суперником «Ворскли» стане харківський «Геліос», команда з першої української ліги.

19 січня «зелено-білі» вилетять у Туреччину на перший тренувальний збір.

Написати коментар

Останнi новини:

ChAES
26 Квітень 2017
Ось уже 31 рік в Україні триває технотрилер під назвою трагедія на Чорнобильській атомній електростанції (АЕС). Адже всякий механізм, створений…
IMG_3452
26 Квітень 2017
Очільники ТОВ «Арабський енергетичний альянс ЮеЙ» Сергій Буров і Раїд Бу-Хамсін висловили незгоду з відмовою підприємству в дозволі на надрокористування…
ннн
26 Квітень 2017
Сьогодні 26 квітня поліція та прокуратура Полтавської області викрила незаконну діяльність однієї з громадських організацій, представники якої силою викрадали та примусово…
Шабунін про корупцію
26 Квітень 2017
Як обгрунтувати вартість проїзду у громадському транспорті, і як побачити у визначенні ціни корупцію. Думку з цього приводу висловив голова…