Черговий пацієнт «Біотеху» вирушив додому після операції

Свята зустріне у колі родини: пацієнт «Біотеху» Віталій поки рушив додому. Днями фахівці клініки ilaya виконали хлопцеві вже другу планову операцію. У ході першого етапу оперативного втручання Віталію провели фістулсеквестрнекроектомію — за цим страшним лікарським словом криється чистка місця рани від змертвілих тканин, які знищив остеомієліт. Також покалічену кістку вивели у правильне положення і зафіксували апаратом Ілізарова. В ході другого етапу, от саме днями, підготували реципієнтне ложе — провели операцію з підготовки зони кісткового дефекту до імплантації тривимірного матриксу та заповнення медичним гелем, насиченим власними клітинами хлопця, адже клітинні матеріали саме дозрівають у лабораторії.

Черговий пацієнт «Біотеху» вирушив додому після операції

Ще місяць-півтора, і дефект кістки буде компенсовано у ході наступної операції — далі ж справа лише за клітинними матеріалами, що мусять сформувати нову кістку фактично монолітної міцності. Лікування за рахунок народних пожертв та допомоги спонсорів фінансують волонтери «People’s Project». Вже сплачено понад 400 тисяч гривень, втім треба зібрати ще майже 130 тисяч.

ке6

Сам Віталій — боєць добровольчого батальйону ОУН. Це поранення для нього вже третє, його здобув у ході зухвалої диверсійної операції. Після поранення хлопця полонили бойовики, тож професійно лікувати Віталія почали вже лише після звільнення. За час перебування в полоні стан ран суттєво погіршився, тому лікарі зіткнулися з численними ускладненнями. Зокрема хлопець фактично втратив око і потребує протезування, а зробити це поки не можна через остеомієліт — інфекцію, що нищила кістку хлопця у місці тяжкого поранення стегна. Крім того, дісталося й самій кістці — інфекція знищила значну її частину, тож перелом не зрісся і по сьогодні. Ногу викрутило і вкоротило аж на шість сантиметрів, а сучасна державна медицина не володіє технологіями, які могли б вилікувати ці рани і компенсувати такий значний кістковий дефект.

Від себе додамо: стан Віталія досить тяжкий, тривалий процес лікування та значні страждання далися Віталієві взнаки. Хлопець втомлений і змучений. Сподіваємось, якийсь час у колі родини, надія на одужання, яку дають новітні технології, підтримка друзів та ваші пожертви у рамках Біотеху повернуть хлопцеві добрий настрій. Не сумнівайтеся — там, у палатах клініки ilaya, народна підтримка дуже відчутна, ваша допомога для поранених хлопців дуже важлива, як у фінансовому, так і моральному плані. Щиро сподіваємось, що у скорому часі Віталій таки стане на власні ноги і забуде про все, як страшний сон. Тим не менш, високотехнологічного лікування потребують і інші бійці — повернутися до нормального життя їм допоможуть лише народні пожертви, адже держава таке лікування поки не фінансує. Давайте не полишати наших хлопців сам на сам із бідою — долучайтеся до допомоги, ваші пожертви мають вирішальне значення!

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: