Через 2 роки після операції нога бійця АТО повністю відновилася

Трибуна
2016-09-30

Вилікуваний боєць 30 ОМБр Віктор пройшов контрольний огляд. Майже два роки минуло після основної операції на розтрощеній п’ятці. У листопаді 2014 йому ввели підготовлений у біолабораторії ilaya клітинно-тканинний матеріал. Всі витрати на лікування Віктора сплатив People’s Project завдяки благодійним пожертвам, зібраним у рамках проекту “Біотех-реабілітація поранених”.
Рентгенівський знімок продемонстрував повноцінну кісткову тканину, що сформувалася у місці колишнього дефекту. Сам боєць живе повноцінним життям, працює по господарству та не відчуває обмежень, адже стопа виконує всі вільні рухи.

Top3

Віктор був прийнятий до проекту «Біотех-реабілітація поранених» з дефектом правої п’яткової кістки та заднього відростку таранної кістки зі зміщенням уламків. П’яткова кістка бійця була повністю роздроблена. У таких випадках відновлення кістки та функції стопи власними силами організму неможливе, що загрожує втратою функцій ноги та, як наслідок, викривленням хребта. Лікуваня Віктора на проекті розпочалося 10 жовтня 2014 року, коли лікарі провели підготовчу резекцію з видаленням осколків та забір клітинного матеріалу.

MVX

Після підготовки матеріалу Віктору зробили основну операцію, а згодом операцію з корекції нарощеної ділянки кістки та видалення гвинта. Крім того, за допомогою апарату зовнішньої фіксації, лікарі вивели стопу у фізіологічне положення. Завдяки цим процедурам, боєць тепер може вільно ходити та не потребує ані палиці, ані будь-якої іншої допоміжної опори.

Віктор постраждав під час масованого обстрілу позицій українських військових зі стрілецької зброї, гармат, гранатометів та мінометів ворога. Обороняючи блокпост, військовий отримав поранення обох ніг та мав всі шанси провести на милицях все своє життя. На щастя, в Україні існують унікальні технології, здатні допомогти таким пораненим, як Віктор. Не дивлячись на значний скепсис, з яким доводиться стикатися, лікарі клініки ilaya вже більше двох років ставлять на ноги поранених в АТО військових.

Сучасні біотехнології творять справжні дива. Раніше People’s Project повідомляв про сенсаційне відновлення розтрощеної ноги 19-річного добровольця. А нещодавно лікарі відростили нову кістку пораненому бійцю батальйона “Донбас”.

Долучайтесь до благодійної справи. Добро завжди повертається.

ПриватБанк для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок: 26004053210825
Призначення платежу: Благодійний внесок. Біотех-реабілітація поранених
SWIFT-переказ у USD

BENEFICIARY: Mykolaiv regional charitable foundation “BLAGOCHESTYA REGIONAL FUND”
Account: UA803266100000026009053209659
Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank, New York
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-1-000080
Description: Donation for “Bioengineering rehabilitation for wounded” project
SWIFT-переказ у EUR

BENEFICIARY: Mykolaiv regional charitable foundation “BLAGOCHESTYA REGIONAL FUND”
Account: UA413266100000026009053206287
Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: Commerzbank AG,Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400 8867 00401

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: