Чемпіон Європи з кікбоксингу презентуватиме у Полтаві свою поетичну збірку

0

Чи багато знаєте Ви боксерів, які пишуть вірші та випускають свої книги у серйозних видавництвах? Мабуть, що ні. Але такі поети є. Тож їх сміливо можна занести до «Червоної книги».

(Дмитро Лазуткін – боксер, поет, журналіст, металург. Фото: vsiknygy.net.ua)

Саме таку назву має чергова збірка поезій українського журналіста, спортсмена та письменника Дмитра Лазуткіна. І вже 3 грудня автор виступить із презентацією книги у Полтаві. Літературний вечір розпочнеться о 18.30, в приміщення ресто-клубу PODIUM (ТРЦ «Metropolitan», вул. Гоголя, 38).

Крім цього запланована ще й прес-конференція. О 15:00 Дмитро Лазуткін проведе її у приміщенні ОКІА «Новини Полтавщини» (вул. Жовтнева, 45, к. 517).

Заходи відбудуться у рамках проекту «Мережа», який реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Його ініціатор – Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz. У нашому місті партнером проекту виступає незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus».

Сам автор є членом спілки письменників, журналістом, професійним металургом, чемпіоном із козацького двобою, коментатором боксерських поєдинків. Любителі цього виду спорту, а також інших єдиноборств, могли не раз бачити його у ефірі телепередачі «Великий Бокс» на телеканалі «Інтер», або ж на «Першому національному» у «Чоловічому клубі».

Дмитро із гумором розповідає про таку відверто «гримучу суміш» своїх захоплень та інтересів:

«Дві речі з дитинства мене бентежили найбільше – література і спорт. З часом до них додалися жінки. Трохи пізніше – телебачення. Все це я зараз і намагаюся поєднувати», – говорить Лазуткін.

Дмитро Лазуткін - ведучий програми Чоловічий Клуб

(Дмитро Лазуткін – телеведучий. Фото: 1tv.com.ua)

Твори Дмитра активно ширяться у медійному просторі нашої країни.  Зокрема, його вірш «Реквієм» став однією з частин ораторії «З нами Бог» режисера Сергія Проскурні. Ця ораторія, присвячена Героям Небесної Сотні та військовим, котрі воюють на сході України, була поставлена на Софіївській площі до 23-ї річниці Незалежності України. У спецпроекті ТРК «Україна» вірш «Реквієм» виконувала Саша Кольцова.

Вірші він пише українською та російською мовами. Друкувався в таких виданнях як «Потяг76», «Четвер», «Кур’єр Кривбасу», «Кальміюс». У його доробку такі поетичні збірки:

«Дахи» (Київ: Гопак, 2003)
«Солодощі для плазунів» (Київ: Факт, 2005)
«Паприка грез» (Москва: Новое литературное обозрение, 2006)
«Набиті травою священні корови» (Київ: Смолоскип, 2006)
«Бензин» (Київ: Факт, 2008)
«Добрі пісні про поганих дівчат» (Meridian Czernowitz, 2012)
«Колядки і вальси» (Тернопіль: Крок, 2014)
«Червона книга» (Meridian Czernowitz, 2015)

Про «Червону книги» написано вже чимало відгуків та анотацій.

«Дмитро Лазуткін тонко відчуває те, про що варто говорити і вміє знаходити потрібні слова. Поезії його являють собою переплетіння вражень і передчуттів, гнучких метафор і ясних образів. «Червона книга» – це збірка, у котрій більшість віршів була написана протягом останнього року. У кожного з трьох розділів книги – своя емоційна історія. Це схоже на проходження пекельних кіл, під час котрого ліричний герой усвідомлює знаки минулого аби дістатися прозорої поверхні, що відображає сонячні промені», – пише сайт  Міжнародної літературної корпорації «Meridian Czernowitz».

Учасники НМО «Magnum Opus» також залишили власний своєрідний відгук на книгу українського поета:

Тож тепер і полтавці мають змогу поспілкуватися з Дмитром Лазуткіним та почути вірші із нової збірки у ексклюзивному виконанні автора.

LFXcPga4Ajc

Отже:
ЩО: Презентація поетичної збірки «Червона книга»
ДЕ: Ресто-клуб «Подіум» (ТРЦ «Metropolitan», вул. Гоголя, 38)
КОЛИ: 3 грудня, 18.30
ВХІД: 30 гривень ( для студентів – 20)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
(099) 416-23-68 (Денис);
(097) 189-04-85 (Олександр)

Роман Грицун

15 липня 2018
14 липня 2018
13 липня 2018