Чехи, болгари, поляки. З ким «Ворскла» гратиме в Туреччині

Футболісти команди «Ворскла» вже запланували як мінімум три спаринги на тренувальних зборах у країні півмісяця. Туди полтавці вирушають 19 січня.

Чеснакова

Першим суперником «зелено-білих» стане болгарський «Дунав». Команда іде на 6 місці національного чемпіонату.

Дунав

У блакитній формі – суперник полтавців, болгарський «Дунав».

25 січня ФК «Ворскла» зіграє проти польського клубу «Брук-Бет Термаліка».

ФК «Брук-Бет Термаліка» заснована у 1922 році. Вона була організована, як футбольний клуб, що представляє село Нецєча.

Термалика

Команда проводила матчі з локальними суперниками. Після Другої світової війни у 1946 році клуб відновив діяльність і отримав назву «ЛЗС Нецєча». У першій половині п’ятдесятих років команда добилася великого успіху – путівку до окружної ліги (теперішня III-IV ліга). У сімдесятих роках спортивна діяльність ослабла і навіть команда на деякий час припинила своє існування. У 1983 році клуб відновив діяльність і через клас “В” і “Б” досяг класу «А». Тоді рівень команди був особливо високий – вигравала майже всі матчі. Незабаром повернувся до окружної ліги. Перше десятиліття XXI століття – це період, коли клуб досягнув найбільш динамічного розвитку, як спортивного так і організаційного.

1 лютого суперником нашого клубу стане чеська «Карвіна», яка зараз іде на 7 сходинці місцевого чемпіонату.

Карвіна

Гравці ФК «Карвіна»

Оскільки місто Карвіна, розташований в Сілезії, що був мультинаціональним, то в ньому раніше існувало кілька футбольних клубів, заснованих різними етнічними групами.

Після Першої світової війни було засновано 4 клуби, що належали польській, чеській, німецькій і єврейської національним спільнотам. Найвідоміший клуб – ПКС Полонія Карвіна був заснований в 1919 році. Після Другої світової війни німецькі та єврейські клуби не відновився. Польські та чеські клуби існували до 1950-х років, поки згідно з ідеєю загального комуністичного спортивного об’єднання Чехословаччини, чеські клуби були об’єднані в ГФК ОКД «Карвіна». Пізніше і польський клуб «Полонія» увійшов до складу цього клубу.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: