Бюджетна комісія: питання нового заступника мера не пройшло

0

На бюджетній комісії серед низки фінансових питань розглядали призначення Андрія Ляміна на посаду заступника міського голови з питань ЖКГ. Це єдина кандидатура, висунута Олександром Мамаєм. Депутати висловилися та проголосували щодо кадрових змін виконкому, проте голосів не вистачило, аби рекомендувати рішення на сесію, яка має відбутися 24 березня.

Андрій Лямін

Андрій Лямін

Згідно з проектом, новий заступник має офіційно обійняти посаду 28 березня, якщо на сесії депутати проголосують за це рішення.

– Я працював з Андрієм Юрійовичем, коли був міським головою. ЖКГ – це справа не дуже проста, і досить багато питань і проблем виникало. Але можу сказати, що ця людина дійсно добре знає міське господарство, має досвід роботи, має системний підхід. Знає кожну вулицю, кожен провулок у нашому місті, усю техніку. Тому, думаю, він зможе дуже швидко війти в курс справи та займатися актуальними проблемами.

Андрій Матковський, депутат міської ради

Андрій Матковський

Андрій Матковський

Григорій Сахно зазначив, що пересікався з Андрієм Ляміним, коли той був на посаді заступника голови Управління ЖКГ. Тоді він зарекомендував себе як людину принципову.

– Зараз досі лишається заступником Олексій Чепурко: ще сесія не проходила, і він досі виконує свої обов’язки. Як кажуть, “труп ще не охолов”, а ми вже обираємо нового. Таке питання: чи взагалі своєчасно приймати рішення на комісії про нового заступника, якщо старий ще виконує свої обов’язки?

Юліан Матвійчук, депутат міської ради

Зліва направо: В. Корнійчук, С. Бондарєва, Д. Сенчакович, Ю. Матвійчук

Зліва направо: В. Корнійчук, С. Бондарєва, Д. Сенчакович, Ю. Матвійчук

Андрій Лямін відповів на питання, яких успіхів він досяг за свій 8-річний стажу в Управління ЖКГ.

– Я думаю всі полтавці мали змогу бачити, скільки зроблено для парків, скверів, бруківку перекладено, освітлення влаштовано. Я починав свою діяльність з Анатолієм Кукобою, потім із Андрієм Всеволодовичем працював, деякий час із Олександром Федоровичем. В усіх програмах, впроваджених за цей час, я брав безпосередню участь.

Андрій Лямін, кандидат на посаду заступника міського голови з питань ЖКГ

Андрій Лямін

Андрій Лямін

Депутати також поцікавилися позицією пана Ляміна щодо питання Кадетського корпусу. Він зазначив, що вивчить цей момент і відповість.

– Людину приймають на роботу; він найманий працівник, топ-менеджер, так? Ви, коли приймаєте людей до себе на підприємство, проводите співбесіди з одним кандидатом чи у вас їх декілька? Він повинен бути не одним і мати якусь програму.

Ігор Окіпнюк, депутат міськради

Члени комісії зазначили, що депутати, які не згодні з кандидатурою Андрія Ляміна, можуть подавати свої варіанти. Андрій Матковський також додав, що міський голова вже доручив пану Ляміну входити в курс справи, і він виконує повноваження заступника на громадських засадах.

– Мене в цій ситуації бентежить одне: кимось – не головами фракцій! – міським головою одноосібно прийнято рішення про висунення кандидатури на посаду. Питання зараз саме в системі прийняття рішень. Якщо міський голова призначає заступників, я вважаю, він мав зібрати голів фракцій і сказати, що є заява Чепурка і є пропозиція призначити Ляміна, і спитати, чи депутати погоджуються. Можливо, виникло б питання конкурсу. А потім уже виносити на сесію.

Олександр Шамота, депутат міської ради

Олександр Шамота

Олександр Шамота

Григорій Сахно, голова комісії, послався на закон “Про місцеве самоврядування”. Згідно з 42-ю статтею, міський голова вносить кандидатури, що він і зробив. Депутат Матвійчук нагадав про положення Регламенту про погоджувальну раду, на якій такі питання слід ухвалювати.

– Є питання, його виносять на порядок денний: не подобається – не голосуйте. Пропоную це питання на голосування.

Віталій Павлій, депутат міської ради

Віталій Павлій

Віталій Павлій

“За” кандидатуру проголосували 4 депутати, стільки ж утрималося. Тобто рекомендація рішення для сесії не прийнята. Нагадаємо, зранку на засіданні іншої профільної комісії кандидатуру також не підтримали більшістю голосів.

Бюджетна комісія: питання нового заступника мера не пройшло

Бюджетна комісія: питання нового заступника мера не пройшло

Присутні на комісії:

Члени комісії: Григорій Сахно (голова), Андрій Соколов, Володимир Корнійчук, Андрій Матковський, Олександр Шамота, Юліан Матвійчук, Світлана Бондарєва, Віталій Павлій.

Депутати: Ігор Окіпнюк, Дмитро Сенчакович, Юрій Синяк, Денис Поліщук, Оксана Деркач.

У цьому відео про питання призначення Андрія Ляміна та підсумки засідання комісії висловилися Григорій Сахно, Андрій Матковський і Юліан Матвійчук.

Відео: Сергій Котелевець

Коментувати

22 березня 2018