Субвенції, ліки, ремонт будинку культури. Комісія міськради рекомендувала внести низку змін до бюджету

Анна Єгорова
18:04 | 18 квітня 2017
0

18 квітня на засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів депутати міськради розглянули одне термінове питання – внесення змін до показників міського бюджету.

Фінансова комісія міськради рекомендувала внести термінові зміни до бюджету

Фінансова комісія міськради рекомендувала внести термінові зміни до бюджету

– Пропонується збільшити субвенцію з державного та міського бюджетів на відшкодування вартості лікарських засобів у загальному обсязі 4 мільйони 251 тисяч 900 гривень, також субвенцію на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування – 129 тисяч гривень.

Тетяна Чумак, начальниця бюджетно-фінансового управління

Тетяна Чумак, Оксана Деркач

Тетяна Чумак, Оксана Деркач

Міський бюджет, згідно з проектом рішення, отримає субвенції для:

  • Полтавського міського клінічного пологового будинку від Котелевської районної ради за надання медичних послуг вагітним жінкам, роділлям, породіллям та новонародженим дітям, що проживають на території Котелевського району;
  • Полтавського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів від Новосанжарської районної ради на фінансування видатків на соціальну реабілітацію дітей-інвалідів, які проживають на території Новосанжарського району.

Також управління культури планує перерозподілити бюджетні призначення для виготовлення проекту ремонту міського будинку культури, де нещодавно трапилося обвалення стелі, на суму 190 тисяч гривень. Суму самого ремонту визначать фахівці в процесі розробки проектної документації.

– Цей будинок культури уже старіший від мене. Тому прийшов час чомусь ламатися: упав шматок стелі. Так як необхідно було виділити кошти для обстеження, щоб з’ясувати, що трапилося, то екстренно на сесію було винесено питання про виділення коштів. Але потім виявилося, що проектну документацію можна робити без обстеження, то ці кошти перерозподілять, але без рішення виконкому або сесії це не зробити.

Григорій Сахно, голова комісії

Григорій Сахно

Григорій Сахно

Депутати підтримали зміни одностайно; завтра, 19 квітня, їх розглянуть на засіданні виконавчого комітету. Затвердити проект рішення в повноваженнях депутатського корпусу на сесії міської ради.

Довідково:

Присутні на комісії: Григорій Сахно (голова), Оксана Деркач (секретар ради), Володимир Корнійчук, Юліан Матвійчук, Андрій Матковський, Віталій Павлій, Андрій Соколов.

Відсутні на комісії: Світлана Бондарєва, Олександр Шамота.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: