Букмекерський прогноз: шанси «Полтави» перемогти в 17 разів менші, ніж у «Шахтаря»

Роман Грицун
10:11 | 30 листопада 2016
0

Мабуть немає нічого дивного, що букмекерські контори роблять фаворитом кубкового матчу ФК «Полтава» – «Шахтар» саме донецьку команду. Так, клуб із духовної столиці – середняк першої ліги, а оранжево-чорні – гранди вітчизняного футболу, постійні учасники та навіть переможці єврокубкових турнірів.

Однак, у прогнозах букмекерів здивувала прірва, яка намалювалася між коефіцієнтами на успіх команд. Коли на успіх «Полтави» дають число 16.0, то звитяга «кротів» оцінюється скромним 1.06.

Полтава - Шахтар. Букмекери

Принаймні, на таких позиціях сходяться провідні європейські вершителі футбольного тоталізатора. Котировки від bet365, 10Bet, bwin, Sportingbet та William Hill презентує інфографіка порталу myscore.ua.

Тут хіба що ставки на нічию стрибають від коефіцієнту 8.5 до 10.0.

Полтава - Шахтар МС

Вітчизняна «Спортліга» стоїть на таких же позиціях, хіба що можливість нічиєї оцінюється показником 7.89.

Полтава - Шахтар СЛ

Компанія «Фаворит спорт» цього разу вирішила взагалі прирівняти «Полтаву» до аматорського клубу, і поставила коефіцієнт на перемогу «зелено-чорних» у розмірі 26.0.

Полтава - Шахтар ФС

Щоб ви розуміли, такі коефіцієнти дають на збірну Фарерських островів, коли вони грають із Німеччиною чи Іспанією.

Але в такому разі можна ризикнути і поставити 100 грн. Якщо «Полтава» переможе, то щасливий володар ставки покладе у кишеню 2 600 гривень. Але шанс програти – великий.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: