Трибуна

Незалежна преса Полтави
+14°

«Брутальний Футбол» пожартував над рішенням екс-тренер ФК «Полтава» кумедною фотожабою

спорт 

Колишній наставник футбольного клубу «Полтава» Анатолій Безсмертний виявляється дуже затребуваний фахівець. За повідомленням авторитетного видання Footboom, його вже сватають кілька клубів Другої ліги, а також одна китайська команда.

«Брутальний Футбол» пожартував над рішенням екс-тренер ФК «Полтава» кумедною фотожабою

«Брутальний Футбол» пожартував над рішенням екс-тренер ФК «Полтава» кумедною фотожабою

Від пропозиції азійського клубу Безсмертний відмовився. Як повідомляється – через сімейні причини.

З цього приводу популярне ЗМІ «Брутальний Футбол» випустило кумедну фотожабу:

Брут Футб

Тренерська кар’єра Анатолія Безсмертного розпочалася у 2007 році. Тоді його призначали на посаду граючого тренера черкаського клубу «Дніпро».

Згодом Безсмертний став коучем черкащан. Команда «Дніпро» лідирувала в чемпіонаті, й навіть претендувала на вихід до першої ліги українського чемпіонату. Та фінансова криза поставила хрест на клубові.

Після Черкас Безсмертний їде працювати до Вінниці, де очолює місцеву «Ниву».  Працював Безсмертний у місті над Південним Бугом тільки тиждень, встигнувши провести з новою командою один контрольний матч. Він повернувся назад, в «Дніпро». Але там  ситуація з фінансуванням черкаського клубу тривала погіршуватися і незабаром, в травні 2009 року клуб припинив своє існування.

Під час вимушеної перерви в тренерській роботі, виступав за аматорський клуб «Ірпінь» з Гореничів, за який грали багато футболістів закінчили активну кар’єру.

Влітку 2010 року, Анатолій Петрович Безсмертний призначений головним тренером ФК «Полтава». У сезоні 2010/11 з полтавським клубом зайняв 2 місце в групі «Б» другої ліги України. Але в стикових іграх за право грати в першоліговому турнірі, полтавчани програли команді ФК «Суми» 0: 2.

Наступного року полтавці виступили успішніше. Вони зайнявши 1 місце в своїй групі , здобули путівку до першої ліги.

Свій перший сезон, у другому за значущістю футбольному дивізіоні України, полтавці, як для новачка турніру, почали непогано, закінчивши перше коло на 6 місці. Але в другій частині сезону команда виступила менш вдало, посівши підсумкове 13 місце. Перед початком сезону 2013/14, керівництво вирішилося на зміну наставника команди. Новим головним тренером був призначений Ілля Близнюк. Анатолій Безсмертний залишився і далі працювати в клубі, перейшовши на посаду старшого тренера. В кінці липня 2014 року Анатолій Петрович покинув полтавську команду.

Однак, вже 2 вересня 2015 року він знову був призначений виконуючим обов’язки головного тренера ФК «Полтава».

Та наприкінці серпня 2016 року через невдалі виступи клубу, Безсмертного знову звільнили з поста тренера команди.

Написати коментар

Останнi новини:

вол
22 Червень 2017
З червня 2016 року тривали пошуки подружньої пари, які сіли у свій автомобіль “Volkswagen Touareg”, поїхали у невідомому напрямку та…
Міфи про 1941
22 Червень 2017
Є теза, що головний хліб історика – розвінчувати міфи. Навіть коли вони є підставовими та важливими для великої групи людей.…
крапельниця
22 Червень 2017
Партію у 100 доз Україні в якості гуманітарної допомоги передадуть партнери з міжнародних органзацій. 100 доз сироватки від ботулізму має…
рада
22 Червень 2017
Народні депутати підтримали за основу проект Закону № 6600 “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на…