«Brussels Airlines» виходить на український ринок

0

Гендиректор «Lufthansa Group» в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзак оголосив про вихід на український ринок авіаперевезень авіакомпанії «Brussels Airlines». Це має статися 17 жовтня 2018 року, повідомляє «Укрінформ«.

Brussels Airlines виходить на український ринок

Brussels Airlines виходить на український ринок

— «Brussels Airlines» стануть четвертим перевізником «Lufthansa Group» в Україні. Перший рейс з Брюсселя буде здійснено 17 жовтня, — зазначив Койнзак.

Він наголосив, що прихід авіакомпанії групи «Lufthansa» в Україну створить додаткове сполучення за 123 напрямками. Зокрема, дозволить покращити сполучення з європейськими столицями. Крім того, дасть можливість для українців скористатися далекомагістральними сполученнями за напрямками Південної та Північної Америки.

«Brussels Airlines» почнуть роботу в Україні із 4 рейсів на тиждень, здійснюючи на першому етапі сполучення між Брюсселем та Києвом.

На сьогодні в Україні працює три авіакомпанії, що входять до складу «Lufthansa Group» — «Lufthansa», «Austrian Airlines» та «SWISS».

Представництво «Lufthansa Group» в Україні забезпечує понад 90 щотижневих сполучень між європейськими країнами та Україною з чотирьох українських міст — Києва, Львова, Одеси та Дніпра.

Зокрема, «Lufthansa» здійснює 20 щотижневих рейсів з Києва до Франкфурта, 2 — Київ-Мюнхен та 7 — Львів-Мюнхен.

«Austrian Airlines» забезпечує щоденне сполучення між Дніпром і Віднем, до 11 рейсів на тиждень — Львів-Відень, 13 тижневих рейсів між Києвом та Віднем, а також 11 щотижневих рейсів між Одесою і Віднем.

«SWISS» пропонує 4 рейси на тиждень із Києва до Цюріха.

24 марта 2019
23 марта 2019
22 марта 2019