Британець, який переспівав Джамалу, зробив кавер на пісню «Time» гурту «O.Torvald»

Британський музичний блогер Денні МакЕвой, який минулого року напередодні «Євробачення» переспівав композицію Джамали «1944», зробив кавер на пісню «Time» українського рок-гурту O. Torvald. З цим треком полтавсько-київська команда збирається представляти Україну на цьогорічному головному пісенному конкурсі старого світу.

Денні

Сам Денні заявляв, що просто любить хорошу музику і переспівує, як всесвітньо відомі хітові композиції, так і нові пісні, які сьогодні є у тренді.

Раніше Денні МакЕвой виконав кавер-версію пісні переможниці українського відбору «Євробачення-2016» Джамали. Відео опубліковано в понеділок, 22 лютого, на YouTube.

На початку відео музикант зауважив:

– «Я не Джамала, тому я не буду співати на чудовому вокальному рівні». Він також звернувся «до хороших людей України», аби ті йому підспівували. Наприкінці співак побажав удачі Україні.

Нагадаємо, що вночі 25 лютого Україна визначила музикантів, які представлятимуть її на «Євробаченні». У фіналі національного відбору переміг гурт «O.Torvald», який починав свій творчий шлях як полтавська команда.

Рокери отримали 5 із 6 балів від журі конкурсу – Костянтина Меладзе, Джамали, Андрія Данилка.

Костянтин Меладзе оцінив хлопців у 2 бали. Відомий продюсер відзначив, що виступ блискучий, проте жанр рокової музики цьогоріч високої щаблини не сягне. Від Джамали ж полтавці отримали максимум.

Глядачам виступ сподобався на 5 балів. Це дозволило гурту перетнути фінішну смугу конкурсу переможцями.

«О.Torvald» («Оторвальд») — український рок-гурт, що був заснований 2005 року в Полтаві. У 2006 році гурт переїхав до Києва. Перший студійний альбом «O.Torvald» вийшов 2008 року. Станом на 2016 рік гурт має 6 платівок. Зараз гурт складається з 5-ти музикантів.

Наприкінці 2007-го року на одній з київських студій «O.Torvald» почав записувати свій дебютний альбом, зведення довірили Сашкові Піпі (екс-ВВ, Attraktor). Диск із назвою «O.Torvald — 2008» побачив світ у травні 2008-го на лейблі «Весна Music», музиканти доповнили його відеокліпом пісні «Не залишай».

Після виходу дебютника про «O.Torvald» заговорили серйозніше, гурт все частіше почав з’являтись на телебаченні, радіо та в інших ЗМІ. Наступне відео зняли вже не на пісню з альбому, а на старий трек «Почуття».

На початку 2009-го року американський режисер українського походження Алекс Баєв запропонував членам гурту зняти два відеокліпи. Він давно мріяв створити відео для гурту з України. Було вирішено фільмувати пісню з альбому гурту «Київ-Лондон» та зовсім свіжий запис «Не грузи». Робота над кліпами тривала два місяці.

Масове визнання прийшло до групи після видання другого альбому «В тобі» у вересні 2011 року. Альбом складався з 12 пісень, три з яких були відеокліпами. «O.Torvald» презентував свій диск у 30 містах України під час осіннього турне, яке мало назву «В ТОБІ TOUR 2011». Другий альбом гурту «В тобі» багато в чому відрізнявся від дебютного диску. З приходом до гурту нового ударника та басиста група зазвучала інакше.

У лютому 2012-го року музиканти влаштувати акустичний тур, під час якого записували всі свої виступи. В квітні допрацьовані на студії концертні записи було видано як диск «Акустичний». Одночасно музиканти «O.Torvald» почали роботу на третім студійним альбомом.

Влітку гурт зіграв на 20-х фестивалях, серед них Prosto Rock (з Linkin Park, Garbage), Краще Місто (з Evanescence, The Rasmus), Захід, Ekolomyja (Польща). На фестивалі Global Gathering у липні музиканти спільно з DJ Tapolsky та VovKING представили спільний електронно-роковий міні-альбом «Використовуй нас».

Восени було оголошено про вихід третього студійного альбому «Примат» та презентовано відеокліп на пісню «Mr.DJ». Відео не пройшло цензуру жодного з музичних телеканалів. Альбом вийшов 23 листопада і містив 16 записів, у рамках туру на його підтримку музиканти зіграли понад 20 концертів.

Восени 2014 року гурт оголосив про вихід п’ятого альбому «Ти Є». Він з’явився 4 грудня 2014.

25 лютого 2017 року гурт «O.Torvald» переміг у фіналі українського національного відбору міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2017», де буде представляти Україну. Пісенний конкурс відбудеться 9, 11 і 13 травня у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) Києва.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: