Боротись з рейдерами за допомогою смс – ініціатива урядовців

Кабінет Міністрів підтримав ініціативу Мін’юсту, яка дає можливість запустити систему інформування українських громадян про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю, а також сповіщати власників про те, хто з користувачів реєстру цікавився їхнім майном. Поки що це пілотний проект і діятиме у тестовому режимі.

Фото: hyser.com.ua

– Нещодавно Верховна Рада прийняла розроблений Міністерством юстиції антирейдерський закон, покликаний встановити жорсткі механізми боротьби із рейдерством. Серед новацій законопроекту запуск системи смс-інформування про будь-які зміни, які відбуваються в реєстрі через смс. Сьогодні ми виносимо на розгляд Уряду акт, який передбачає імплементацію цієї ініціативи, – повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Також користувачі зможуть у режимі реального часу дізнатись, хто намагався дізнатись інформацію про їх реєстраційні дані.

За словами очільника Мін’юсту, щоб скористатися новою послугою треба зробити лише 3 простих кроки.

Перший крок – отримання реєстраційного номера об’єкта нерухомості. Він вказаний у реєстраційних документах та безпосередньо в реєстрі.

Другий крок – відкриття кабінету власника майна на сайті реєстру. У кабінеті необхідно поставити майно на контроль.

Третій крок – вказати номер телефону, на який необхідно надсилати повідомлення.

– Даний сервіс буде дуже зручним для наших власників нерухомого майна, адже їм не знадобиться ходити до реєстратора і витрачати час, щоб отримати інформацію, – прокоментував Міністр юстиції.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: