Більше тисячі поліцейських Полтавщини охоронятимуть порядок 8-9 травня

Анна Єгорова
14:05 | 06 травня 2017
0

Охорону публічного порядку під час відзначення Дня пам’яті та примирення, а також 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні забезпечуватимуть більше тисячі правоохоронців з числа особового складу підрозділів поліції Полтавщини та військових Нацгвардії – повідомляє прес-служба ГУ НП В Полтавській області.

Більше тисячі поліцейських Полтавщини охоронятимуть порядок 8-9 травня. Фото: nakipelo.ua

Більше тисячі поліцейських Полтавщини охоронятимуть порядок 8-9 травня. Фото: nakipelo.ua

8-го травня на території області відбудеться понад 50 заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення. Очікувана кількість учасників – понад 8 тисяч громадян. До підтримання публічної безпеки та порядку залучатиметься майже 600-т поліцейських Полтавщини. 9-го травня заплановано проведення 135-ти масових заходів на території області. До охорони публічної безпеки та підтримання порядку буде залучено близько 1300-т працівників поліції та військовослужбовці Національної гвардії України.

Сергій Альошкін, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області

Сергій Альошкін

Сергій Альошкін

Полковник Альошкін прогнозує найбільшу кількість учасників заходів у Полтаві та Кременчуці, очікувану кількість по області – до сорока тисяч громадян. Посилені слідчо-оперативні групи поліції, групи швидкого реагування, вибухотехніки, кінологи у згадані дні нестимуть службу цілодобово.

Поліція Полтавщини також нагадує, що чинним законодавством передбачена заборона на виготовлення та поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів (стаття 436-1 Кримінального кодексу України).

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: