Бійці 72 бригади отримали допомогу від земляків з Полтавщини

Генератори, примуси, мідний дріт — депутати та волонтери Полтавщини відвезли допомогу бійцям-землякам із 72 ОМПБ, яка зараз захищає Авдіївку.

Возити лише необхідне — такий принцип допомоги бійцям сповідують депутати облради, чиновники Полтавської ОДА та волонтери, які нещодавно відвезли технічну допомогу воїнам 72 бригади на “промку”. Бійці отримали те, що замовляли: 4 генератори потужністю до 5 кВт, прінтер для ведення необхідної документації, примуси, аби зручно готувати їжу, біля 1000 м мідного дроту. Звісно, без подарунків з дому: консервації, солодощів від школярів — теж не обійшлося.

– Ми допомагаємо, у першу чергу, нашим військовим на передовій. Адже це якраз ті люди, які захищають не лише Авдіївку, а й всю Україну. У наших містах спокійно лише тому, що бійці прикривають нас своїми спинами, – сказав голова Центру допомоги учасникам АТО Валерій Довженко.

За словами Довженка, мало хто з голів обласних адміністрацій відвідує бійців-земляків прямо на “нульовці”. Однак і голова Полтавської ОДА, і депутати облради робили це вже не раз. Підтримка – не лише моральна, а й фінансова. Також є плани щодо ремонту військової техніки на комунальному автопдприємстві облради.

Наступна поїздка на передову відбудеться вже за пару тижнів.

– Зараз ми збираємо заявки від різних батальйонів 72 бригади, яка технічна допомога їм потрібна. Але головна мета наступної поїздки — вручення нагород від обласної ради “За вірність народу України”. Очі бійців, коли нагороди від земляків їм вручають саме на передовій, треба бачити. Командири кажуть, вони навіть воювати після цього починають ще краще. Хоча кожен з тих, хто зараз там, віддано захищає нашу Батьківщину і заслуговує на найвищі нагороди, – зазначив депутат облради Руслан Рогов.

Депутати та волонтери

Депутати та волонтери

Журналістам також розповіли, що невдовзі планується створити громадський рух “Полтавщина поруч” для допомоги військовим. Засновники сподіваються, що приєднатися до нього захочуть також інші волонтери, які вже кілька років допомагають бійцям.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: