Бійка, болгарка, адвокати. У центрі Полтави містяни з боями знесли огорожу в арці «Газетний ряд»

Мешканці житлового будинку по вулиці Соборності продовжують боротися за свої права та хочуть добитися того, щоби арку в їхньому будинку, де раніше містився «Газетний ряд», відкрили для проходу. Сьогодні близько 19.00 жителі будівлі спиляли болгаркою замки на воротах, які перекривали прохід. На місці події опинився чоловік, який представився адвокатом ФОП Степаненко (особа, яка закрила арку і збирається будувати там розважальний заклад). Чоловік перешкоджав діям місцевих жителів, намагався висмикнути з розетки болгарку і, як говорять мешканці, кидався на жінок з погрозами.

DSC_0250

Журналісти «Трибуни» стали свідками того, як чоловік (назвався адвокатом підприємців-власників проходу), намагався перешкоджати діям місцевих жителів, які болгаркою спилювали залізні конструкції на воротах. У ході цих подій зав’язалася сутичка. Мешканці силоміць виштовхали чоловіка з арки.

DSC_0258

Після того чоловік викликав наряд поліції.

DSC_0282

Нам вдалося відзняти цей конфлікт на відео.

Нагадаємо: ще 6 серпня невідомі «виставили» на вулицю майно «газетного ряду». Виявилося, що в цієї території з’явився новий орендар. Відповідне рішення прийняли депутати на сесії Полтавської міської ради 22 липня цього року. Підприємець уже розпочав будівництво. Принаймні, територію, якою віднедавна користується, огородив. Тоді мешканці будинку зверталися за допомогою до міського голови.

Люди, що проживають у будинку, говорять: дозволу в них не питали, громадських слухань не проводили. А вони – проти встановлення в їхній арці чергового кафе, яких і так у центрі Полтави вистачає.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Вот! Сами делают свой двор. Доигралась власть со своими решениями

2016-09-12
Коля
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: