Беззбройних полтавців карати не будуть

0

З 1 березня на Полтавщині розпочнеться черговий місячник добровільної здачі зброї. Про це повідомляє ГУ НП в Полтавській області. 

PM738image001

Фото: pl.npu.gov.ua

Цьогоріч закликати громадськість здавати зброю правоохоронці будуть не лише через засоби масової інформації, а й за допомогою великих плакатів. Їх розмістять у найбільш людних місцях Полтави.

Правоохоронці зазначають, що громадяни, які в зазначений термін добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Ще раз хочемо нагадати усім мешканцям Полтави, що згідно з частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) – караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років”, – повідомляється на сайті ГУ НП в Полтавській області.

За більш детальною інформацією можна звернутися до територіальних органів поліції у Полтаві або дільничних офіцерів поліції в місцях проживання або тимчасового перебування.

Катерина Шевелєва

Коментувати

19 березня 2018