Безвіз України і Карибських островів набув чинності

0

Угода між Україною та Антигуа і Барбуда про скасування візових вимог набула чинності 29 червня. Представники Урядів країн підписали її 5 лютого 2018 року.

Безвіз України і Карибських островів набув чинності

Безвіз України і Карибських островів набув чинності

Новину повідомив 112 канал.

Документ передбачає безвізовий в’їзд/виїзд для громадян України до Антигуа і Барбуда на термін до 90 днів протягом 180 днів.

— Громадяни України, які мають намір в’їхати на територію Антигуа і Барбуда на строк, що перевищує 90 днів, незалежно від мети поїздки, отримують візу в найближчому дипломатичному представництві або консульській установі Антигуа і Барбуда перед в’їздом на її територію, – розповіли в Департаменті консульської служби МЗС.

Зазначимо, що Антигуа і Барбуда – держава на островах Антигуа, Барбуда і Редонда в групі Малих Антильських островів у східній частині Карибського моря. Столиця і головний порт – Сент-Джонс. Площа – 442,6 км², населення — 83,5 тис. З 1981 р. є незалежною державою. Член Співдружності, Організації американських держав. Глава держави – монарх Великої Британії Єлизавета II, представлена генерал-губернатором.

26 марта 2019
25 марта 2019
24 марта 2019