Звільнений з ПНТУ викладач отримав нагороду за допомогу учасникам АТО

0

За мужність і героїзм при виконанні бойових завдань під час проведення антитерористичної операції на Сході України, за вірність народу України вісьмох бійців та двох волонтерів нагородили нагрудними знаками Полтавської облради й подарунками від ОДА.

Прапорщик Сергій Янко з Полтави, старший солдат Богдан Яцун з Глобинщини, молодші сержанти В’ячеслав Крига з Нових Санжар та Юрій Ткаченко з Глобиного, старший сержант Віталій Котелевський з Диканського району, рядові Олександр Лень з Миргорода, Роман Мулявка з Пирятинського району та Владислав Тандура з Диканьки – вісьмох захисників родом із Полтавщини, бійців 3-го батальйону 93-ї окремої мехінзованої бригади ЗСУ обласна влада нагородила нагрудним знаком “За вірність народу України” І ступеню.
EGUeqfYWAXw

Крім того, чоловікам вручили освячені образи Спасителя й рушники, які освятив архієпископом Полтавський і Кременчуцький Федір.

– Ми готові всіляко підтримувати вас, усе, що від нас залежить, ми зробимо! – пообіцяв перший заступник голови обласної ради. – Ми можемо й не говорити про це, але постійно загружаємо фури необхідними речами і відправляємо на схід. Але ж, мабуть, недостатньо, бо ми тут – у мирі, а ви й досі там – на війні.

Військовослужбовців 3-го батальйону 93 окремої механізованої бригади Збройних Сил України прийшли підтримати їхні рідні. Виявилося, що чоловіків можна називати “кіборгами” – вони у різний час захищали Донецький аеропорт. Вони щойно приїхали з північного-сходу країни, мають лише 10 днів, аби відпочити і побачитися із рідними.

AGwBqoXErvk

До Владислава Тандура на нагородження з донечкою та квітами прийшла сестра Катерина. Дівчина переживає за свого брата, говорить: з нетерпінням чекають свого веселого, але нині із сумними очима тата (у Владислава маленька донечка Настя).

Чоловіки ж констатують: їх не поспішають відпускати додому у демобілізацію, адже поки немає кому їх замінити.

_x7GwhcN6_U

Також обласна влада відзначила й волонтерів – голову ГО “Європейська Україна” Сергія Глобу та Романа Пішняка. Чоловіки майже 2 роки усіляко допомагають бійцям, які служать у зоні бойових дій.

Біля Сергія Глоби на нагородженні поруч дружина. Вона зізнається: пишається чоловіком, завжди його підтримує. Сергій у свою чергу розповів, що їм – активістам приходилося навіть воювати. Він викладач історії та суспільно-історичних дисциплін. Проте вже майже рік судиться за те, що його незаконно звільнили з роботи.

– Я так думаю, що звільнив мене ректор Онищенко за мою громадянську позицію. Адже я з самого початку полтавського Майдану демонстрував свою громадянську позицію. Був активним учасником Автомайдану. І за це лишився роботи. Нині й досі у пошуках роботи, і продовжуємо допомагати нашим хлопцям на сході, – говорить Сергій Глоба.

Юлія Логвиненко

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018