“Безпечне місто” як результат співпраці поліції та громадськості

0

У приміщенні Октябрської районної ради міста Полтава відбулася зустріч, на якій обговорили одне з питань порядку денного – співпраця поліції із місцевими громадськими формуваннями. Про це повідомляє ГУ НП в Полтавській області.

полиция

Фото: pl.npu.gov.ua

До участі у зборах депутатської групи долучився керівник поліції Полтави Олександр Терела, який розповів присутнім про низку актуальних питань, серед яких –  патрулювання вулиць спільно з членами громадських формувань.

Олександр Терела розповів присутнім про спільний із міською владою проект «Безпечне місто». В рамках його реалізації встановлять близько 700 камер відеоспостереження, яке буде виведено на окремі монітори поліції міста і дасть можливість слідкувати за станом публічної безпеки та належним чином реагувати на правопорушення.

«Завдяки такій спільній роботі нам вдається профілактувати вуличну злочинність, тим самим вберегти полтавців від злочинних посягань та зробити наше місто безпечним і затишним», – зауважив керівник поліції міста.

Поліцейський закликає депутатів з розумінням віднестися до спільної роботи та максимально сприяти забезпеченню безпеки у Полтаві.

Катерина Шевелєва

Коментувати

22 березня 2018