Без провокацій, з галереєю пам’яті. Мітинг до Дня перемоги у Полтаві закінчився спокійно

400 співробітників поліції і бійців Національної гвардії і близько 100 активістів громадських формувань забезпечили громадський порядок біля Меморіалу Слави у обласному центрі. За повідомленням прес-служби управління НП у Полтавській області, провокацій під час мітингу до Дня перемоги над нацизмом не спостерігалось.

Без провокацій, з галереєю пам’яті. Мітинг до Дня перемоги у Полтаві закінчився спокійно

Без провокацій, з галереєю пам’яті. Мітинг до Дня перемоги у Полтаві закінчився спокійно

Серед правопорушень громадські активісти згадали літню жінку, яка прийшла на урочистості з георгіївською стрічкою.
– Після зауважень працівників поліції бабуся сховала заборонений символ, назвавши правоохоронців «бандерами», – розповів Георгій Сьомін, громадський активіст, який брав участь в охороні порядку під час заходів.
Окрім цього, за інформацією прес-служби управління НП у Полтавській області, зранку 9 травня у Шевченківському районі поліціянти зупинили двох хлопців, у яких виявили трафарети написів російською мовою та балончики червоної і чорної фарби. Наразі правоохоронці з’ясовують у молодиків мету їх перебування у місті.
Центральною ж подією урочистостей сьогодні стала акція за участі понад сотні учнів полтавських шкіл, які принесли до меморіалу портрети воїнів Другої світової війни.
– Цю ініціативу підтримала велика кількість учнів нашої школи. Вони принесли портрети своїх родичів, які захищали Україну і Полтавщину від нацистів і у творили з них галерею пам’яті, – говорить завуч Полтавської ЗОШ №3 Людмила Таскіна.
Організатори акції усіляко заперечують її схожість з прокремліською концепцією «Безсмертний полк», який 9 травня популяризують у РФ.
IMG_4634
Завершились урочистості традиційним покладанням квітів до Меморіалу Солдатської Слави.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: