Без бою до півфіналу Кубку країни з футзалу

1

Визначена четвірка команд 1/2 фіналу Кубку України з жіночого футзалу. 10-разові чемпіонки країни полтавська команда “ПЗМС” – серед них.

22 лютого у Києві проведуть жеребкування півфінальних пар Кубку України з футзалу-2016.

5wXtTh3a0VU

жіночий футзал, Кубок України-2016

Днями пройшли матчі 1/4 фіналу жіночого Кубку України з футзалу. Полтавська команда «ПЗМС» на цій стадії мала грати в Кривому Розі (Дніпропетровська обл.) проти місцевої команди «ДЮСШ№ 1-Гірник».

Проте через масову хворобу футзалісток з Кривого Рогу, керівництво команди-господаря вирішило не випускати дівчат на гру. Тож автоматично полтавські дівчата отримали 5 очок і технічну перемогу.

ABZxyekRPZA

Насправді такий розклад справи засмутив учасниць команди та їхнього наставника Миколу Кудацького:

– У моїх дівчат “ПЗМС” зараз почнеться 2-й етап чемпіонату, досить складний, де треба буде змагатися із хорошими командами. Проте дуже мало ігор, коли вони можуть потренуватися. До Кривого Рогу ми готувалися до останнього, вирішили всі організаторські питання, а в останній момент повідомили, що ми не гратимемо. Звичайно, ми щасливі, що пройшли далі, адже, чесно кажучи, були готові і до програшу. У Полтаві ми можемо тренуватися лише з чоловічими командами, і відпрацьовувати лише оборону, ніяк не напад, – коментує вихід до півфіналу Кубку Микола Кудацький і додає: – Приходьте, підтримуйте нашу команду! Це насправді важливо!

pzms

команда “”ПЗМС”, фото Олега Дубини

Слід нагадати, що «Ніка-ПНПУ» – іменита команда полтавських футзалісток. 10-разовий чемпіон України з серед жіночих команд влітку 2015-го, після смерті тренера Сергія Ягодкіна, змінили назву на «ПЗМС». А під своє крило їх взяв досвідчений тренер Микола Кудацький. Він реанімував команду.

На Різдво домашня арена футзалісток «ПЗМС» завалилася – металопластикова споруда спортивного комплексу заводу медичного скла не витримала під навалою снігу. Саме там тренувалися і приймали домашні ігри лубенська волейбольна команда «Фаворит», а раніше – гандбольна «Динамо» та баскетбольна «Полтаві». Керівництво ж обласної поліції допомогло і надало свою спортивну залу для домашніх ігор команді жіночій футзальній команді “ПЗМС”.

Юлія Логвиненко

Коментувати

1 Коментар
Олександр
• 18:00 | 17 лютого 2016

Юля, ціную Ваші знання у сфері спорту. Але після чого Кудацький реанімував команду? Склад залишився той, що покійний Ягодкін у попередні роки зібрав. Команда сформована вже давно. Якщо у фінансовому плані – то так, новий спонсор реанімував. А в ігровому вклад тренера Кудацького поки не дуже ясний.

Відповіcти
19 березня 2018