Бажаючих запрошують долучитися до конкурсу “Благодійна Полтавщина-2018”

Вперше в Полтавській області стартує регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна-2018», який 7 років поспіль проводить Асоціація благодійників України.

На Полтавщині партнером Асоціації виступає Благодійний фонд «Карітас Полтава».

Асоціація благодійників України та БФ Карітас Полтава» запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів, громадські та благодійні організації, молодіжні спільноти Полтавської області номінуватися або номінувати своїх колег на участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна».

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2018 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Організатори через проведення цього конкурсу вшановують найкращих у країні та окремо у Полтавській області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулюють їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Цього року Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок номінантів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться на урочистій церемонії «Благодійна Полтавщина-2018» у Полтаві та на головній церемонії «Благодійна Україна-2018» у Києві. Церемонії нагородження відбудуться навесні 2019 року.

Для участі у конкурсі необіхдно заповнити заявку за посиланням.

Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2018»: konkurs.blago@gmail.com до 15 березня 2019 року. Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможців і лауреатів конкурсу.

Заповнюючи заявку, обов’язково вкажіть номінацію, у якій хочете взяти участь. У цьому році існує 16 основних, 3 індивідуальні та 4 спеціальні номінації. Їх повний перелік можна побачити тут.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Такий конкурс – прекрасний шанс вшанувати благодійників , які роблять все безкорисно ,а інколи не отримують у звичайного СПАСБІ. Долучайтеся.

2019-03-10
Тріна
Відповіcти
0

А які є номінації,де перелік?

2019-03-10
Соня
Відповіcти
0

Є у нас такі люди,які заслуговують винагороди. Це я можу їх реєструвати?

2019-03-10
Віккі
Відповіcти
0

А в який спосіб будуть визначати переможців: це буде голосування, чи журі? Може можна в соцмережах підтримати учасників?

2019-03-10
Рита
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: