“Батьківщина” організовує підкуп виборців на окрузі №151 (відео)

Трибуна
2016-07-17

Вячеслав Демчук, керівник Лохвицького районного осередку «Батьківщини», чоловік голови ОВК 151 округу, проводить «інструктаж» як отримати «лесі» та «сковороди» за голоси виборців.

Богдан

Демчук агітував голосувати за Руслана Богдана.

– Ми в дільницях від різних кандидатів, але це не значить, що за них потрібно голосувати, крім одного. Якого? Руслана Дмитровича, у виборчому бюлетні під номером 6, – розпочав свою «агітацію» Демчук.

Далі він зауважив, що старшим на дільницях поставлені певні цифри, і члени ДВК мають не просто сидіти, а привести на вибори коло своїх друзів, і зробити результат.

– У кожного з вас куми, брати, свати. Зробіть ці цифри. Ми беремо явку 45 %, ми націлюємо вас на 35 %. Це буде перемога. Все інше, що робити в дільниці, що робити, аби не дати, щоби наші бюлетені пішли іншим – я думаю, ви це знаєте, – впевнено говорив політик.

Крім того, «агітатор» зазначив, що для учасників виборчого процесу вже везуть кошти для відшкодування проїзду, і всім присутнім можливо видадуть кошти найпершим.

Далі він детально проінструктував, що мають зробити присутні в залі:

Привести своїх близьких, рідних, знайомих. Вашим старшим доведуть до відома цифри, які треба зробити, як мінімум. Все що вище – ваша мотивація у «лесях», «сковородах» та інших визначних людях. Підберіть оті ключики так звані, приведіть людей, у нас є всі шанси перемогти. Запевняю, що Руслан Дмитрович, той, що Богдан дотримає усі свої слова, і будуть вам преміальні, заохочення. Просто зробіть це, – сказав Демчук.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: