«АвтоКрАЗ» планує потіснити іноземних виробників

0

ПАТ «АвтоКрАЗ» створив новий самоскид КрАЗ-5401С2 колісної формули 4х2. Реалізацією цього нового проекту, КрАЗ розраховує закріпитися в ніші техніки з нижчою вантажопідйомністю, щоб потіснити іноземні аналоги. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «АтвоКрАЗ».

12345

Фото: autokraz.com.ua

За рахунок встановлення безкапотної кабіни новий самоскид дуже маневрений, стверджують розробники – його мінімальний радіус повороту близько 7,5 м. Зважаючи на це, двовісному самоскиду нескладно буде розвертатися на вузьких будівельних майданчиках, в умовах обмеженого простору міських вулиць і будинків. При невеликих габаритах, він піднімає вагу до 10 т.

Новинка оснащена дизельним рядним двигуном екологічного класу Євро-5 потужністю 335 к.с., однодисковим зчепленням і дев’ятиступеневою коробкою передач.

Однією з відмінностей КрАЗ-5401С2 від інших самоскидів марки КрАЗ є самоскидна 7-кубова платформа коробчастої форми з дистанційним механізмом запирання заднього борту. Платформа обладнана підйомним механізмом з телескопічним здвоєним циліндром.

ПАТ «АвтоКрАЗ»  провели свої маркетингові дослідження ринку та з’ясували, що така техніка затребувана не тільки на внутрішньому ринку, а й за кордоном. Компанія також планує поступово увійти до ніші малотоннажної техніки вантажопідйомністю 3-5 т.

Олена Костиря

Коментувати

22 березня 2018