Автогонщики з усієї країни змагаються за першість у Полтаві

Трибуна
2016-04-24
1

23 квітня на Театральній площі відбулося відкриття змагань Ltava Attack Series серії TimeAttack а вже сьогодні на картодромі Лтава розпочалися і тривають заїзди учасників.

IMG_0391

22-23 квітня проходили тренування, а 24 квітня розпочалися власне змагання. Організатори повідомляють, що серед учасників є к досвідчені водії-переможці різноманітних змагань, так і новачки, які вирішили випробувати свої сили та можливості своєї техніки.

IMG_0423

До змагань цього року долучилися 70 українців на автівках різних класів. Учасники прибули зі всієї країни з Києва, Дніпропетровська, Харкова та інших міст. Полтаву представляють 7 осіб.

На них чекає 4 кола заїзду, переможцями стануть ті, які покажуть найкращий час. Такі змагання передбачають суперництво водіїв не у відкритій боротьбі, одночасно рухаючись по трасі, а у заїзді на найкращий час кола.

IMG_0301

На відкритті заходу та на самих змаганнях, окрім учасників присутні багато любителів автогонок, вболівальників та містян, які вирішили цікаво провести вихідні.

Більше фото з Ltava Attack Series можна переглянути у фотозвіті «Трибуни».

На своєму YouTube каналі користувач Станіслав Таран розмістив відео з відкриття змагань, де можна детальніше дізнатися про кожного учасника:

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Обожаю БМВ! Дайте больше фоток!

2016-04-24
Петр
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: