Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України ввела продаж квитків за паспортами

0

Вчора 12 квітня набув чинності закон Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації, прийнятий Верховною Радою 21 березня 2017 року, повідомляє Новое Время.

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України ввела продаж квитків за паспортами

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України ввела продаж квитків за паспортами

-Перевізники, які виконують рейси до/з пунктів ЄС, зобов’язані надавати міграційним службам країн прильоту/вильоту попередню інформацію про пасажирів. Пакет даних включає ім’я пасажира, його паспортні та контактні дані, дати в’їзду/виїзду, номер квитка, місце його оформлення, спосіб оплати, номер місця та інформацію про багаж, – йдеться в повідомленні прес-служби Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ).

МАУ ввела обов’язкову вимогу про надання пасажирами персональних даних на етапі оформлення квитка. Така норма передбачає внесення до бронювання паспортної та контактної інформації про пасажира і діє на всіх внутрішніх та міжнародних рейсах МАУ.

Персональні дані пасажирів використовуються виключно з метою посилення заходів авіаційної безпеки і попередження терористичної загрози та зберігаються протягом 6-ти місяців з подальшою передачею на зберігання протягом 4,5 років, повідомляє компанія.

Обмін інформацією про пасажирів здійснюється між членами ЄС та третіми країнами по надійних каналах з потужним захистом персональних даних.

-Ми уважно слідкуємо за змінами в законодавстві, аби працювати виключно у правовому полі. Тому невідкладно вводимо нову вимогу й розпочинаємо передавати інформацію про клієнтів міграційним службам відповідних держав. Система бронювання налаштована таким чином, що без внесення особистих даних про пасажира квиток оформити неможливо, – зазначила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018