Atlas Weekend — твоя порція дофаміну, серотоніну, адреналіну і танців до ранку

Трибуна
2019-06-26
3

Цього літа, з 9 по 14 липня, на ВДНГ у Києві знову відбудеться наймасштабніший музичний фестиваль України та один з найпомітніших опенейрів Східної Європи Atlas Weekend. Серед вже оголошених учасників фестивалю: The Chainsmokers, A$AP Rocky, Liam Gallagher, Сплин, Michael Kiwanuka, UNKLE, ATB, Tom Walker, Tom Odell, The Subways, The Vaccines, Noisia, Bhad Bhabie, Skindred, Dub FX, Netta, The HARDKISS, Little Big та багато інших.

Atlas Weekend — це твоя порція дофаміну, серотоніну, адреналіну і танців до ранку. Теперь разом iз Chase & Status! Зустрічайте!

Chase & Status мають чотири альбоми у співпраці з найвідомішими артистами: від Rihanna до Tom Grennan. Кілька разів вони ставали переможцями або номінантами премії Барабан & Bass Awards, UK FESTIVAL AWARDS і іншими.

Atlas Weekend — це подія, що поєднує музику, активний відпочинок, освітні та розважальні програми та найкращий український стритфуд. Мета фестивалю — відкривати людям різних уподобань сучасну фестивальну культуру та стирати кордони міст, країн і стереотипів.

Щороку посеред літа на Atlas Weekend виступає понад 250 популярних виконавців різних жанрів, щоб кожен із сотень тисяч друзів фестивалю зустрівся з героями власних топ-чартів або знайшов для себе щось нове. Placebo, Kasabian, The Chemical Brothers, The Prodigy — лише початок довгого списку легенд світової сцени, що вже виступали на фестивалі.

Територія фестивалю будуватиметься з огляду на потреби сімей з дітьми та людей з інвалідністю. Організатори забезпечать безкоштовний вхід учасникам АТО, гостям віком від 65 років і дітям до 12 років.

Квитки можна придбати тут, а дізнатися більше про фест — ось тут.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Враховано все, що потрібно для комфорту людей – це круто. Для різних потреб, для різного віку!

2019-06-26
Таня
Відповіcти
0

Якби цю порцію получить у Полтаві.

2019-06-26
Марія
Відповіcти
0

І шо,хтось з полтави туди поїде? Навряд.

2019-06-26
Роман
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: