«Аtlas Weekend-2018»: душевні пісні від Лаури Перголіцци

Трибуна
08:06 | 26 червня 2018
0

Вона — справжня музична сенсація сучасності. Проникливі, душевні пісні Лаури Перголіцци ніби завжди були з нами, завжди поруч. Цього року її справедливо вважають однією з найбільш затребуваних артисток по обидва боки Атлантики.

“Аtlas Weekend-2018”: душевні пісні від Лаури Перголіцци

«Аtlas Weekend-2018»: душевні пісні від Лаури Перголіцци

Хедлайнером «Аtlas Weekend-2018» буде саме Лаура Перголіцца.
Ми знаємо, що ви вже встигли скучити після найкрутішого концерту в Палаці Спорту в грудні. Потужний вокал в поєднанні з простою, але в той же час дуже мелодійною та чуттєвою музикою — ось формула душевного резонансу. А укулеле та фірмовий свист співачки створюють невимушену атмосферу, ніби перемістивши сцену в затишний квартирник або ж на пікнік з друзями. Цього літа будемо співати «Lost On You» усім фестивалем!
Спецціна в касі клубу Atlas:

Абонемент — 2100 грн;

Квиток на 3 дні (4-6 липня) — 1850 грн;

Квиток на 3 дні (5-7 / 6-8 липня) — 1750 грн;

Квиток на день (4 липня) — 950 грн;

Квиток на день (5-8 липня) — 850 грн.

Доставка квитків у регіони за посиланням.
Квитки онлайн з сервісним збором на сайті atlasweekend.com
Довідково: IV фестиваль «Аtlas Weekend» відбудеться у Києві на ВДНГ з 3 по 8 липня. За 6 днів на 7-ми сценах фестивалю виступлять понад 200 українських та іноземних артистів. Серед уже заявлених учасників: «The Chemical Brothers», Martin Garrix, «Placebo», LP, «Nothing But Thieves»,«Skillet», «Lost Frequencies», «Infected Mushrooms», «Kadebostany», «Бумбокс», Pianoбой, «5`nizza», «DakhaBrakha» та багато інших. Авторитетне британське музичне онлайн-видання «Gigwise” вже внесло «Atlas Weekend” у список найкращих фестивалів світу 2018 року — нарівні з «Sziget», «Burning Man», «Primavera Sound», «Sonar» та іншими фестивальними монстрами планети.
Читайте також: Atlas Weekend 2017 (фотозвіт)
Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: