Артем Дмитренко: «Це було важко, але ми змогли, витерпіли»

0

30 жовтня відбулася зустріч бійця АТО із вихованцями школи № 36 та юнаками із електрорадіотехнічного ліцею міста Полтава.

CAM05078

Фото: Лілія Пархоменко

У міській бібліотеці № 5 сьогодні було особливо гамірно. Ліцеїсти та учні 6-7 класів отримали можливість поспілкуватись із учасником бойових дій на сході країни Артемом Дмитренком. 28-річний чоловік потрапив у списки першої хвилі мобілізації, відслужив рік у складі 92 механізованої бригади, яка безпосередньо перебувала на передовій.

Бійцю, який не ніс службу в армії, але закінчив кафедру офіцерів запасу, довелося не лише охороняти блокпости і скоординовувати дії свого загону. Він побував у найгарячіших точках зони АТО – Станиці Луганській, Кримському, Щасті.

CAM05082

Фото: Лілія Пархоменко

Артем Дмитренко розповів про побут військових на передовій, висловив вдячність волонтерам. Чоловік поділився, що особливо важливою була дитяча підтримка – листи, малюнки і навіть обереги. Про бойових побратимів відгукується із теплотою і вдячністю. Говорить: взаємна підтримка і спільні дії – основа колективу, те, що допомагає вистояти і досягати поставлених цілей. Поділився учасник бойових дій і особистим – переживаннями, труднощами, які постають перед молодою людиною у зоні бойових дій.

Незважаючи на все, ми стояли, обороняли. Це було важко, але ми змогли, витерпіли, – підсумовує чоловік.

CAM05067

Фото: Лілія Пархоменко

На грудях Артема дві нагороди: відзнака учасника АТО і нагорода за вірність народу. Боєць наголосив, що на сьогодні українська армія більш укомплектована, аніж була на час першої хвилі мобілізації, але вона все ж потребує удосконалення.

Зустріч минула у невимушеній, дружній обстановці. Наостанок школярі підготували подарунок Артемові – декламували патріотичні вірші. У кінці зустрічі присутні зробили кілька фотографій із бійцем і висловили свою вдячність за його значний вклад у щасливе майбутнє країни.

Лілія Пархоменко

15 липня 2018
14 липня 2018