Арку “Газетний ряд” не забудовуватимуть

Трибуна
2017-04-07

За попередньою інформацією, ФОП Степаненко відмовився від претензій на арку у будинку по вулиці Соборності, 27. Про це повідомив депутат міської ради Юліан Матвійчук. Однак, за уточненою інформацією, мова йде про тимчасове призупинення забудови.

Мітинг

Мітинг

ФОП Степаненко більше не хоче забудовувати арку «Газетний ряд» по вулиці Соборності, 27 у Полтаві. Про це зараз на мітингу біля міськради повідомив міський депутат Юліан Матвійчук. За його словами, на депутатку облради Ірину Степаненко «натиснули» однопартійці – як місцевого рівня, так і з центрального осередку партії БПП у Києві, і її брат прийняв рішення призупинити забудову скандальної арки.

Ми зібралися тут, щоб скликати сесію міської ради. Знаємо, що мера та частини депутатів немає в місті. На проведенні позачергової сесії наполягають депутати «Свободи», «Самопомочі» та СДП. Є готовність депутатського корпусу підтримати мораторій на встановлення МАФів. Нам відомо, що таку «рознарядку» отримали навіть депутати від «Солідарності (БПП), – наголосив Матвійчук.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: