Аполітичний «Ляпіс-98»: у Лубнах кандидат у нардепи не зміг агітувати через заперечення лідера гурту

Трибуна
2019-07-01
4

29 червня в Лубнах пройшов концерт за участі гурту «Ляпіс-98», організатором якого виступив кандидат в народні депутати в ВО №148 Ігор Лінчевський. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ, котрі відвідали захід.

Агітаційний мікроавтобус кандидата

Концерт відбувся на Володимирівському майдані в Лубнах та був приурочений до дня Конституції України. Окрім «Ляпіса-98», виступали гурти «Big Band» та «Radio stars».

Захід розпочався близько 19 години. Спершу на сцену піднявся кандидат Ігор Лінчевський та привітав присутніх зі святом, після чого розпочався виступ гуртів «Big Band» та «Radio stars». Під час їхніх виступів біля сцени були розміщені агітаційні намети кандидата, а також мікроавтобус з символікою Ігоря Лінчевського. В наметах розповсюджувалась агітаційна продукція кандидата, а саме газета, повітряні кульки, футболки та кепки з написом: «За Ігоря Лінчевського. Новий час – нові можливості». Газета кандидата містила вихідні дані.

Також на заході був присутній та виступив зі словами підтримки на користь Лінчевського кандидат в народні депутати в ВО №94 та нардеп останнього скликання Ігор Мосійчук.

Перед виступом гурту «Ляпіс-98» була прибрана вся агітаційна продукція кандидата. Також не було й обіцяної фанзони. Нагадаємо, напередодні концерту в агітаційних наметах кандидата Лінчевського в Лубнах розповсюджувались запрошення до окремо обладнаної зони.

Ми не можемо виставить фанзону, бо «Ляпіс» не вийде, якщо є агітація. Він трошки невміняємий. Він в своїх контрактах пише, що він є аполітичний, – пояснила агітаторка Лінчевського.

Згідно з частиною 23 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів» забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

За матеріалами ОПОРА Полтава

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Та Полякову нада було везти,ефект би був краще. Ато найшли кого запросить.

2019-07-01
Леся
Відповіcти
0

Він невміняємий)))оце сказала)))А це прямо така зірка, яку приглашають під час виборів.Якось воно мені не в’яжеться.

2019-07-01
Даша
Відповіcти
0

А шо ж вони зразу не проговорили цю ситуацію,чи як?

2019-07-01
Наташка
Відповіcти
0

Та всеодно ж люди послухали Ляпіса і знали за чий кошт він виступає – ефект той же.

2019-07-01
Марія
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: