Апарат міськради відмовився готувати проект рішення про впровадження онлайн-трансляцій комісій

На засіданні регламентної комісії депутати знову повернулися до обговорення петиції про впровадження онлайн-трансляцій постійних комісій. Минулого разу Сергій Луценко дав розпорядження апарату підготувати проект на сесію. Тепер, за два місяці, керівник апарату озвучив на комісії, що не наділений такими повноваженнями.

Зліва направо: Артем Чубенко, Ігор Окіпнюк, Роман Мельник

Зліва направо: Артем Чубенко, Ігор Окіпнюк, Роман Мельник

Нагадаємо, 13 січня комісія розглянула петицію Олександра Скрипая. Після нетривалої дискусії депутати одностайно проголосували за її підтримку і направили доручення розробити відповідний проект рішення. Сьогодні, 23 березня, Роман Мельник, керівник апарату міськради, озвучив звернення секретаріату міської ради до депутатів комісії:

– Враховуючи те, що відповідно до нормативних документів онлайн-трансляції та технічне забезпечення не відноситься до повноважень апарату міської ради, апарат міської ради не має фахового спеціаліста для опрацювання цього питання.

Роман Мельник

Роман Мельник

Роман Мельник

Пан Мельник зазначив, що спеціалісти мають здійснити розрахунки, аби підготувати рішення. Очільник апарату також у звернені попросив винести питання на розгляд комісії повторно та доручити профільному заступнику.

Відповідь секретаріату

Відповідь секретаріату

Голова й деякі члени комісії, автор петиції, присутні журналісти висловили своє здивування та обурення.

– Це в народі називають «пас на іншу сторону футбольного поля». Я не можу зрозуміти, чи це неповага до полтавців, які проголосували за цю петицію, чи це неповага до ініціатора. Чи, можливо, це неповага до нас, членів депутатської комісії.

Сергій Луценко

Сергій Луценко

Сергій Луценко

Голова комісії апелював очільнику апарату, зазначивши, що для винесення на сесію потрібно лише сформулювати текст, а якщо депутатський корпус проголосує «за», тоді розробляти план утілення й направляти фахівцям.

Анатолій Клименко знову підняв питання (як і минулої комісії) про доцільність трансляцій комісій, адже, на його думку, полтавці ними не цікавляться. Депутат назвав цю петицію політичним піаром. Із ним вступили в дискусію присутні журналісти й автор петиції. Тимбільш рішення комісія вже прийняла минулого разу.

Зліва направо: Анатолій Клименко, Володимир Печериця

Зліва направо: Анатолій Клименко, Володимир Печериця

Голова комісії також зазначив, що відкладання впровадження цього механізму ніяк не сприяє прозорості влади, до якої прагнуть депутати.

Свій погляд на ситуацію, яка склалася, висловив автор петиції:

– По-перше, це, вибачте, смішно. По-друге, якщо в апараті немає кому підготувати рішення, ми підготуємо його самостійно. Я принесу його Оксані Антонівні Деркач, коли в неї прийом громадян, і попрошу, щоб вона подала. Її тут немає, але вона особисто від себе сказала, що підтримає це рішення. Це її були слова, от і подивимося.

Олександр Скрипай

Голова комісії виніс аналогічну пропозицію надати протокольне доручення секретарю ПМР Деркач Оксані підготувати відповідний проект рішення з метою розгляду петиції на сесії. За нього проголосували одностайно.

IMG_0847

Присутні члени комісії:

Сергій Луценко (голова), Артем Чубенко, Ігор Окіпнюк, Володимир Левченко, Анатолій Клименко, Володимир Печериця.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: