Антимонопольний комітет виявив порушення у роботі підприємства “Ліки Полтавщини”

0

Адміністрація Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «Ліки Полтавщини» на 68 тисяч гривень за порушення конкурентного законодавства.

Dollarphotoclub_59811630-700x464

Працівники відділення антимонопольного комітету повідомили, що на їх вимогу, ТОВ «Ліки Полтавщини» у встановлені головою відділення строк надало неповну інформацію.
Як повідомляє прес-служба Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, при встановленні розміру штрафу адміністративною колегією територіального відділення було враховано, що підприємством інформацію надано в ході розгляду справи частково, порушення законодавства про захист економічної конкуренції не визнано,порушення законодавства про захист економічної конкуренції призвело до перешкоджання розгляду двох справ про зловживання монопольним становищем на  ринку роздрібну торгівлю лікарськими засобами з боку ТОВ «Ліки Полтавщини» шляхом становлення таких цін чи інших умов придбання або реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

Ми зателефонували до ТОВ “Ліки Полтавщини”, щоб отримати коментар з приводу зазначеного порушення, але співробітниця підприємства відмовилась з  нами спілкуватися.

– Вибачте. До побачення. Я на роботі, – швидко сказала жінка, одразу після того, як почула, що їй телефонують журналісти.

Юлія Злепко

17 липня 2018
16 липня 2018