Антимонопольний комітет контролюватиме, як використовується державна допомога

3

З 1 серпня 2017 року вступає в дію Закон України “Про державну допомогу суб’єктам господарювання”. 

Забудова біля кінотеатру м.Котляревського

Забудова біля кінотеатру м.Котляревського

Закон України “Про державну допомогу суб’єктам господарювання” вступить у силу вже з 1 серпня 2017 року. Він регламентуватиме використання державних субсидій місцевими бюджетами та надання в оренду суб’єктам підприємництва об’єктам комунальної власності.

–  Оренда комунальної власності повинна відбуватися на рівних для всіх умовах. І ціна має бути вигідною для міського бюджету. Але ж ми знаємо, як воно відбувається навіть в нашому місті. Орендують ті, кому треба, і за смішні гроші. Що від цього отримують полтавці? Чому одні підприємці можуть орендувати а інші – ні? Ясно, що тут присутня корупційна складова, – зазначив голова полтавського тервідділення Атимонопольного комітету України Володимир Оніщенко.

Володимир Оніщенко

Володимир Оніщенко

Він зазначив, що контроль над дотриманням Закону покладено якраз на АМКУ.  Антимонопольний комітет має при цьому досить широкі повноваження. Зокрема, передбачено повернення вигоди, якщо вона була отримана всупереч законодавству. Мова йде про досить значні суми.

Володимир Оніщенко не виключив, що для підприємців та представників місцевого самоврядування проведуть круглі столи, аби пояснити про особливості діяльності у рамках нового закону.

26 квітня 2018
25 квітня 2018