Андрія Пісоцького висунули на засіданні фракції, про яке не чули депутати, які входять до її складу

1

19 листопада на прес-конференції Андрій Пісоцький заявив про те, що його було висунуто на посаду голови Полтавської облради від фракції БПП «Солідарність». Таку інформацію надав міський портал новин «ВПолтаві.info».

pesockiy

Фото: poltava.to

Також до повідомлення додана цитата пана Андрія:

У нас нещодавно відбулася зустріч фракції, на якій була висунута моя кандидатура. Тому завтра на голову облради буде запропонована кандидатура Пісоцького Андрія Анатолійовича.

Ми вирішили поцікавитися у однопартійців Андрія Пісоцького, кого ще від БПП «Солідарність» пропонувалось висунути на цю посаду і відповіді депутатів нас здивували. Однопартійці Пісоцького нічого не чули про цю зустріч фракції та про висування його кандидатури на посаду голови Полтавської облради.

Раніше ми збирались, але ні до чого не домовилися. На засіданні про яке ви говорите, я не був присутній. На разі, питання про кандидатуру на посаду голови Полтавської облради знаходиться у «підвішеному» стані. Поки що невідомо з якою кандидатурою ми дійдемо на завтрашню сесію, – повідомив «Трибуні» Василь Стасовський.

Також ми зателефонували Валерію Капленку.

Нас скликають сьогодні на шосту вечора, але мені невідомо яку кандидатуру запропонують. Звідкіля виник Пісоцький я не знаю. Ця інформація абсолютно не підтверджена, – розповів пан Валерій.

Юлія Злепко

20 липня 2018
19 липня 2018