Андрій Пісоцький: «Розпочинається процес відкликання депутатів від фракції «БПП» у міськраді»

Роман Грицун
17:04 | 12 квітня 2017
1

Очільник обласного осередку партії «БПП» Андрій Пісоцький на прес-конференції засудив бездіяльність депутатів міськради від фракції «Солідарність» в питанні конфлікту, який загострився в Полтаві після сутичко поблизу арки «Газетний ряд». Він заявив, що незабаром розпочинається процес відкликання депутатів фракції президентської партії у міській раді.

Андрій Пісоцький

– Мені прикро, що у Полтаві відбуваються такі події. У нас тихе, туристичне місто. Але я був свідком того, що до нас відмовляються їхати туристи. Чому так сталося? Все тому що, на певному етапі, у деяких людей зіграли амбіції, які перебороли здоровий глузд. Люди не спрогнозували ситуації, яка виника внаслідок їх дій. Вони забули, що потрібно чути мешканців міста, – розпочав Пісоцький.

Пісоцький зазначив, що фракція «БПП» проголосувала за рішення по «Газетному ряду» разом з членами інших фракцій.

– Деякі політсили говорять, що вони не розуміли, які дії можуть статися біля арки. Погано те, що найбільша фракція міськради залишилася в стороні цих процесів. Якщо у людей немає провини за ці події, то немає приводу лишатися в стороні, – вважає політик.

Андрій Пісоцький заявив, що він не знайшов порозуміння з членами міського осередку партії «БПП».

– Я не розумію, чому в людей такі амбіції? Де нормальне спілкування. Чому в міській організації склалася така атмосфера. Чому не було заяв, чому ми не створили переговорний майданчик, аби врегулювати конфлікт в місті.

Центральний органі партії засудив дії депутатів. Я особисто теж засуджую дії Ірини Степаненко. Кілька тижнів перед тим була акція. Не потрібно було будувати саркофаг, і ставити цих людей. Від кого ховатися, що ховати?, – говорить Пісоцький.

Пісоцький заявив, що він, як заступник голови ОДА береться ініціювати процедуру відкликання депутата Ірини Степаненко.

Процедура буде в найближчий час розпочата.

– Щодо дій міської партії. Я згоджуюся не з усім. Якщо депутати причетні до кровопролиття, то вони мають нести відповідальність. Перш за все – політичну. Коли в країні йде війна, а ми зі свого боку, я про депутатів, розхитують ситуацію такими діями.

Міська організація відсторонилася від процесу. Вони не розуміють відповідальності, яку несуть. І мені прикро, що вони так себе поводять. Міська організація мала стати ініціатором політичних переговорів, аби владнати ситуацію. Вони мали давати посил громадськості, політичним партнерам. Після двогодинної розмови з депутатами я не почув те, що хотів почути. Це не просто депутати, це найбільша фракція в місті.

У підсумку, як зазначив Андрій Пісоцький, розпочинається процес відкликання депутатів від «БПП» у міській раді.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

За это сегодня и выпью

18:53 | 12 Квітня 2017
Олег
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: